case

Stworzyliśmy największy zamek dmuchany w Europie!

Być może już wiesz, że JB Dmuchańce produkuje dmuchane zamki we wszystkich możliwych rozmiarach, od maleńkich po mega duże. Czy wiesz jednak, że wyprodukowaliśmy największy dmuchany zamek w Europie? Z pewnością Cię zaskoczymy!

Stworzenie tak ogromnego dmuchanego zamku to dla projektantów z JB świetne wyzwanie. Jesteśmy w stanie stworzyć wszystko, czego sobie zażyczysz. Cały proces od zamówienia do montażu trwał dokładnie tyle samo, co w przypadku innych dmuchanych zamków robionych na zamówienie. W ciągu dziesięciu tygodni największy zamek dmuchany był jednak solidny i wytrzymały.

Obraz
grootste inflatable park

Zlecenie: Rekordowo duży zamek dmuchany

Przedstawiony tutaj niespotykanie duży zamek dmuchany wykonaliśmy w całości na zamówienie. Prośba była prosta: proszę stworzyć zamek dmuchany, który będzie dłuższy, szerszy i wyższy niż wszystkie inne! Nasi projektanci oczywiście wiedzieli, jak się do tego zabrać. Propozycję przedstawili już w ciągu 48 godzin. Po wprowadzeniu kilku ostatecznych poprawek do projektu, zamek mógł zostać wykonany.

Grootste springkussen van Europa

Podejście: bezpieczny i wyjątkowo wytrzymały plac zabaw

Po spełnieniu wszystkich życzeń zabraliśmy się do pracy. Od JB możesz oczekiwać najwyższej jakości. dla przykładu: wzmacniamy nasze produkty tam, gdzie może dojść do tarcia. Dzięki temu mamy pewność, że sprzedajemy atrakcje wysokiej jakości. Ponadto nasze parki zabaw można szybko rozstawić, łatwo utrzymać je w czystości i są wykonane z solidnych materiałów. Bezpieczeństwo jest tu rzecz jasna kwestią priorytetową.

 

Wynik: ponad 250 dzieci na dmuchanym zamku jednocześnie!

Ciekawi Cię, jak duży jest wspominany dmuchany zamek? Ma on ponad 40 metrów długości i 20 metrów szerokości! Jego całkowita powierzchnia wynosi 800 m2. Zamek waży około 3500 kg. W tym pięknym raju zabaw może skakać jednocześnie ponad 250 dzieci. Na zamek składa się 8 zjeżdżalni, dwie wieże wspinaczkowe, mnóstwo dmuchanych zwierząt, przeszkód, torów przeszkód i wiele innych dmuchanych elementów.

grootste inflatable park
JB grootste inflatable park

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć ten cudny plac zabaw.

Marc Alberts kierownik sprzedaży – JB Dmuchańce

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Podoba Ci się to, co do tej pory przedstawiliśmy, ale chcesz otrzymać więcej informacji? Chętnie Ci ich udzielimy. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z nami. Zadzwoń do nas już teraz!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
thumbnail_Mark.png