Wróć do asortymentu

Kup miękkie zabawki

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

W JB Dmuchańce znajdziesz miękkie klocki do zabawy. Mamy ogromny wybór miękkich elementów do zabawy, takich jak klocki piankowe, ale także wiele innych miękkich zabawek - np. puzzle, maty do zabawy czy piłeczki. Różnorodność jest duża, a wszystko wykonane jest z miękkiego materiału, idealnego dla dzieci do zabawy, np. w szkole lub w przedszkolu.

Miękkie zabawki zawsze cieszą się powodzeniem wśród dzieci

Wszystkie nasze miękkie elementy do zabawy są wykonane z miękkiej pianki. Oczywiście są idealne dla dzieci, ponieważ mogą się nimi wspaniale bawić i nie zranią się tak łatwo. Są one dostępne w wielu wzorach i motywach. Cyrk, dżungla, podwodny świat - wybór należy do Ciebie.

Miękkie elementy bawią i uczą

Miękkie elementy do zabawy są miękkie, kolorowe, zabawne i świetne do celów edukacyjnych. Bawiąc się nimi, z niektórych elementów dzieci mogą się też czegoś nauczyć - o kształtach, kolorach, liczbach i mówieniu o czasie. Nasze miękkie zabawki są więc nie tylko zabawne, ale i edukacyjne.

JB Dmuchańce: jakość i doskonała obsługa

JB Dmuchańce od wielu lat produkuje dmuchańce i dostarcza swoje produkty do wielu krajów. Zamawiając u nas masz pewność naszego doświadczenia, jakości i doskonałej obsługi.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44