Serwis

 

Staramy się aby współpraca i kontakt z naszymi klientami był na najwyższym poziomie dlatego oferujemy klientom profesjonalny serwis dmuchańców. Nasz specjalistyczny zespół w profesjonalny sposób naprawia, serwisuje i konserwuje dmuchane atrakcje.

Serwis

Konkretny, profesjonalny serwis cechuje JB Dmuchańce. Możesz oczekiwać od nas kompletnej obsługi na najwyższym poziomie.

  1. Materiał najwyższej jakości

    Jakość zaczyna się od najlepszych ludzi i najlepszych materiałów. Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy pracuje wyłącznie z bardzo wysokiej jakości materiałami PVC. Na naszych przemysłowych maszynach do szycia nasi specjaliści zamieniają Twoje życzenia w najbardziej spektakularne dmuchańce.

  2. Bezpieczeństwo ponad wszystko

    Wszystkie dmuchańce od Jb posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa.

  3. Długoletnia gwarancja

    Wszytkie dmuchane atrakcje od JB posiadają długoletnią gwarancję. Firma JB oferuje również profesjonalny serwis przez cały okres trwania gwarancji. Uwaga: stopnie i siatki nie podlegają gwarancji.

Jb zawsze służy pomocą

Masz pytanie lub potrzebujesz więcej informacji? Nasz serwis jest dla Twojej dyspozycji! Zadzwoń do nas!z chęcią odpowie na wszelkie pytani.

+48 22 307 78 60
Obraz
Service van JB Inflatables; Dé Springkussen fabrikant van Nederland. Koop inflatables en Springkussens online. Goede Service & Garantie