O nas

MOŻLIWOŚCI JEST WIELE!

POSZUKUJESZ ORGINALNEJ ATRAKCJI, KTÓRA PRZYCIĄGNIE UWAGĘ KLIENTÓW I ZAFUNDUJE IM NIEZAPOMNIANY DZIEŃ W ŻYCIU? JESTEŚMY DO TWOICH USŁUG! MOŻLIWOŚCI JEST WIELE!

JB-Dmuchańce od lat dostarcza na rynek europejski, cieszące się renomą dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, dmuchane tory przeszkód oraz inne dmuchane atrakcje. Cechami wyróżniającymi nasze produkty w branży dmuchańców są: najwyższej jakości materiały, bezpieczeństwo i oryginalne przyciągające wzrok motywy. W ostatnich latach firma JB urosła do rangi lidera na rynku produkcji dmuchańców w Europie, zarówno do profesjonalnego użytku jak i pod wynajem.

Ponad 38 specjalistów jest do Państwa dyspozycji

Siedziba firmy Jb znajduje się w miejscowości Meppel w Holandii. Tutaj właśnie 38 specjalistów stara się w jak najlepszy sposób doradzić i obsłużyć swoich klientów. Klienci zakupujący u nas dmuchańce mogą być pewni obsługi na najwyższym poziomie.

Verkoop1

Twój pomysł, nasze wykonanie

Posiadasz wyjątkowy pomysł na dmuchaną atrakcje? Podziel się nim z przedstawicielem JB, pracownicy JB z chęcią zaprojektują dla Ciebie wymarzonego dmuchańca.

Design

Gwarancja i Serwis

Wszystkie nasze dmuchane atrakcje i dmuchane zamki do skakania objęte są gwarancją. Roszczenia gwarancyjne są obsługiwane szybko i wydajnie, w warsztacie reparacyjny znajduje się w Holandii, zaraz obok naszego salonu wystawowego. Również uszkodzenia, które nie podlegają gwarancji w profesjonalny sposób zostają u nas naprawiane.

Logistiek

Showroom

Nasz salon wystawowy o powierzchni ponad 2400 m² mieści się w miejscowości Meppel w Holandii. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, mogą Państwo odwiedzić nasz showroom, aby wypróbować nasze produkty oraz uzyskać więcej informacji o naszym asortymencie.

Verkoop2

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Jesteśmy dostępni pod nr. tel +48 22 307 78 60 lub mailowo na adres [email protected]

Marketing administratie
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44