Asortyment

Bogaty asortyment oraz ponad 3000 dmuchanych atrakcji na stanie magazynu sprawia, że JB jest jednym z największych dostawców dmuchanych atrakcji w Europie. Niezależnie od tego czy poszukujesz małego zameczku, dużej zjeżdżalni czy, też mega toru przeszkód, u nas na pewno znajdziesz odpowiedni produkt.

Mały dmuchany zameczek czy mega modularny tor przeszkód?

JB posiada szeroki asortyment dmuchańców. Od mini dmuchanych zameczków aż do wielkich dmuchanych torów przeszkód i wewnętrzny parków rozrywki. Bogaty wybór modeli o różnorodnej tematyce. Możliwości jest niezliczenie wiele. Poszukujesz wyjątkowej atrakcji, która zaskoczy Twoich klientów? JB z chęcią pomoże w wyborze fantastycznej atrakcji. Sukces gwarantowany.

 

Dmuchane zamki tylko od JB

Zakup dmuchanego zamku pod wynajem lub też w celu reklamy jest zawsze dobrym pomysłem. Poszukujesz produktu, który dostępny jest od ręki? Na stanie magazynu posiadamy ok 3000 dmuchańców, które w przeciągu kilku dniu mogą znaleźć się u Ciebie. Poszukujesz jednak produktu o nietypowych wymiarach lub tez o tematyce nawiązującej do twojej firmy? JB projektuje profesjonalne dmuchańce, których nie spotkasz u konkurencji.

 

Dmuchanie zamki o wyjątkowej tematyce

Od czarującego jednorożca przez świat dinozaurów aż po zamek księżniczki. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór dmuchańców o różnorodnej tematyce i formie. Dlatego właśnie tysiące klientów właśnie u nas dokonuj zakupu oryginalnych dmuchanych atrakcji. Chcesz zaskoczyć klientów dmuchańcem jedynym w swoim rodzaj? Wybierz produkt spersonalizowany. Twój pomysł, nasz profesjonalny projekt i wykonanie.

 

Kup dmuchańca wzbogaconego o dodatkowe atrakcje

Dmuchane zamki czy też inne dmuchane atrakcje zawsze gwarantują sukces. Urozmaić swój asortyment o dodatkowe atrakcje, dmuchaniec disco czy też dmuchana strzelnica wzbogaci Twój asortyment. Dmuchańce wielofunkcyjne oferują jeszcze więcej fantastycznej zabawy. Zapoznaj się z produktami z asortymentu Gry i Zabawy, Dmuchane wyspy, Dmuchańce Disco oraz Strzelnice.

 

Szybki zakup i szybki biznes!

Planujesz zakup większej ilości dmuchanych atrakcji? Świetny pomysł na szybki biznes! Zdajemy sobie jednak sprawę, że może być to dosyć problematyczne. Jaki rodzaj dmuchańca cieszy się najwyższym zainteresowaniem w Twoim regionie oraz jaka tematyka najbardziej przyciąga klientów? Jb w profesjonalny sposób udziela porad przy zakupie dmuchanych atrakcji. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mini skakańca czy, też ogromnej zjeżdżalni lub toru przeszkód firma Jb pomoże wybrać najlepszy produkt.