Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Spelen ook voor Maatwerk
Wróć do asortymentu

DMUCHANE ATRAKCJE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Dlaczego dmuchane atrakcje są tak popularne?

Odpowiedź jest prosta. Dmuchane atrakcje są kompaktowe, łatwe w transporcie i przystosowane do użytku zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Zwłaszcza ci ostatni przejawiają dużo zainteresowania dmuchanymi konstrukcjami do współzawodnictwa, jak tory przeszkód, bieg bungee, wipeout, czy byki rodeo z dmuchanymi matami. Sprzedaż dmuchanych atrakcji stała się w ostatnich latach bardzo rentowna, gdyż nie ogranicza się już wyłącznie do dmuchanych zamków, lecz skupia się wokół atrakcji proponujących więcej opcji rozrywki, niż tylko wesołe podskakiwanie na dmuchanej poduszce z PCV. Producenci dmuchańców prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych gier i konkurencji na dmuchanych atrakcjach. To one są przyszłością rynku wynajmu dmuchańców.

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

Producent dmuchańców najwyższej jakości

JB-Inflatables to lider w branży produkcji dmuchańców na arenie europejskiej. Projektujemy i szyjemy dmuchane atrakcje we wszelkich rozmiarach, kolorach i motywach. Jesteśmy producentem największej kolekcji dmuchanych zamków w Europie, dlatego też dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i trwałości materiałów. Nasze dmuchane atrakcje posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN14960 i są dostarczane gotowe do użytku, czyli rezem z niezbędnymi akcesoriami do rozstawienia atrakcji.

Sprzedaż dmuchańców w Polsce

Sprzedajemy nasze dmuchane atrakcje w całej Polsce. Mamy ponad 4000 dmuchańców w magazynie, dlatego też większość naszych produktów jest dostępna od ręki, a dostawa na terenie całego kraju zabiera ok. 4 dni roboczych. Już dziś skontaktuj się z nami w celu otrzymania niezobowiązującej oferty na Twoją wymarzoną dmuchaną atrakcję lub darmowego projektu dmuchańca pod zamówienie.

Innowacyjne dmuchane atrakcje od JB-Inflatables

Przygotuj się na wielogodzinną zabawę na naszych oryginalnych atrakcjach. Nasze produkty są dostosowane do intensywnego i wieloletniego użytkowania, dlatego otrzymujesz od nas 5 lat gwarancji i likwidacji szkód. Najbardziej popularne atrakcje są wyposażone w ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, tory przeszkód i tunele. Wszystkie nasze produkty są projektowane przez naszych kreatywnych projektantów! Nie znalazłeś atrakcji odpowiadającej Twoim wymaganiom? Żaden problem. Specjalizujemy się również w produkcji dmuchanych atrakcji pod zamówienie, czyli szytych ściśle według wytycznych naszych klientów.

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44