Wróć do asortymentu

Kup Dmuchaną Wodną Zjeżdżalnie

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dmuchańce na wodzie to ponadczasowa atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dmuchana zjeżdżalnia wodna z basenem JB dmuchance oferuje najbardziej interesujące spektakularne, łatwe w użyciu dmuchane zjeżdżalnie jest to dobra decyzja.

Zastanawiasz się nad zakupem dmuchanej zjeżdżalni wodnej od JB? W takim razie masz pewność, że zapewniasz spektakl na każdej imprezie!

Kolorowa Zjeżdżalnia wodna dmuchana jest to radość z wody dla każdego wieku od JB Dmuchance

W JB dmuchance wiemy, że radość z wody nie zna granic wiekowych. Nasze zjeżdżalnie wodne są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapewniają one bezpieczeństwo dla najmłodszych i wyzwanie dla starszych poszukiwaczy przygód.

Jasne kolory sprawiają, że dmuchańce na wodzie od JB Dmuchance są atrakcyjne zarówno dla małych dzieci, jak i dorosłych. Zjeżdżalnia wodna dmuchana dla dzieci w zabawnych motywach z pięknymi detalami, każda z własną historią. Odkryj na przykład zjeżdżalnię wodną Hawajską, zjeżdżalnię wodną o nazwie Wysokie Napięcie lub zdecyduj się na podwójną frajdę z podwójną zjeżdżalnią wodną!

Czy dzieci są trochę starsze? Dla nich również mamy wiele opcji bardzo zabawnych dmuchana zjeżdżalnia wodna. Pomyśl na przykład o zjeżdżalni Potwór lub Zjeżdżalni Wodnej Slip 'n Slide.

Profesjonalna dmuchana zjeżdżalnia wodna z pięcioletnią gwarancją.

Jaka jest Twoja ulubiona zjeżdżalnia wodna? Zjeżdżalnia wodna Hawajka dla maluchów? A może potworna zjeżdżalnia dla starszych użytkowników? Bez względu na model i kombinację kolorów, wszystkie produkty od JB dmuchance są najwyższej jakości. Dlatego oferujemy 5-letnią gwarancję na każdą zjeżdżalnia wodna dmuchana.

W przypadku niespodziewanych problemów, nasz zespół obsługi jest dla Ciebie gotowy. Oprócz tej gwarancji, dmuchane zjeżdżalnie wodne są dostarczane w komplecie, zawierając:

  • Instrukcja obsługi/DTR
  • Zestaw naprawczy
  • Certyfikat
  • Materiał do zakotwiczenia
  • Dmuchawa(y)
  • Torba transportowa

Przekrocz próg świata pełnego ekscytujących chwil i niezapomnianej zabawy z dmuchanymi zjeżdżalniami wodnymi JB dmuchance. Zamień każdą okazję w spektakularne wydarzenie i pozwól magii radości z wody połączyć młodszych i starszych.. Podjąłeś decyzję? Zamów dmuchańce na wodzie u JB dmuchance, nie pożałujesz!

Zamów dmuchaną zjeżdżalnię na brzuchu

Chcesz kupić dmuchany zjeżdżalnię z basenem w kolorze swojego wyboru? Specjalnie dla ciebie projektujemy spersonalizowaną zjeżdżalnię wodną. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby ci pomóc. Gwarantujemy bezpieczną atrakcję, zbudowaną zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły i uczynić każde wydarzenie niezapomnianym!

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44