Wróć do asortymentu

Kup Dmuchaną Wodną Zjeżdżalnie

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dmuchane zjeżdżalnie to ponadczasowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. JB Dmuchańce posiada w swoim asortymencie najciekawsze zjeżdżalnie dmuchane z basenem. Spektakularne, łatwe w użytkowaniu dmuchane zjeżdżalnie na wodę będą doskonałym wyborem.

Kupując dmuchaną zjeżdżalnie z basenem, gwarantujesz dzieciom fantastyczną zabawę.

Kolorowe zjeżdżalnie na wodę tylko od JB dmuchańce

Z daleka rzucająca się w oczy dmuchana zjeżdżalnia na pewno przyciągnie uwagę klientów. Dla małych dzieci zaprojektowaliśmy kolorowe zjeżdżalnie z motywami zwierzątek z obiektami 3D i kolorowymi bajkowymi ilustracjami. Dla dorosłych znajdziesz w naszym asortymencie jednotematyczne duże wodne zjeżdżalnie.

Profesjonalne wodne zjeżdżalnie z pięcioletnią gwarancją

Która zjeżdżalnia wodna przypadła Ci do gustu? Zjeżdżalnia z basenem z motywem księżniczki czy też Monsterslide dla nieco starszych użytkowników? Nie zależnie od modelu i kolorystyki, wszystkie produkty od JB Dmuchańce są najwyższej jakości. Dlatego na cały asortyment otrzymasz 5 lat gwarancji i najlepszy serwis.

Zamów dmuchany ślizg na brzuchu

Chcesz kupić dmuchaną zjeżdżalnie z basenem w wybranej przez siebie kolorystyce? Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy spersonalizowaną wodną zjeżdżalnię. Nasz zespół specjalistów służy pomocą. Gwarantujemy bezpieczną atrakcję, wykonaną według europejskich norm bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44