Przejdź do treści
Obraz
niestandardowy dmuchany zamek na zamówienie do sprzedaży w JB
Wróć do asortymentu

Dmuchane zamki na wymiar

Dmuchane zameczki na wymiar to idealne połączenie reklamy i dmuchanej atrakcji dla dzieci i dorosłych. Outdoor marketing będzie dodatkowym atutem. Dmuchane zamki na wymiar idealnie sprawdzą się podczas imprezy, sportowej, integracyjnej, festiwalu czy też komercyjnego eventu.

 

Niezobowiązuja oferta  Zadzwoń +48 22 307 78 60

 

  • Na każdą kieszeń
  • Możliwa szybka dostawa
  • Darmowy projekt
  • Certyfikat bezpieczeństwa NEN14960
Read more Read less

Dmuchane zamki na wymiar

Chcesz dotrzeć do młodych odbiorców i ich rodziców? Zrób to za pomocą spersonalizowanego dmuchanego zamku! Dmuchaniec w Twoim własnym stylu lub w kolorach Twojej firmy będzie doskonałym narzędziem marketingowym. Możliwości są nieograniczone.

Wiele godzin fantastycznej zabawy na spersonalizowanym dmuchańcu

Organizujesz imprezę sportową? Chcesz w widoczny sposób wzmocnić swój marketing? Idealnym wyborem będzie dmuchany zamek, który pozwoli Ci z wizualizować swój przekaz. Masz dobry pomysł na spersonalizowany zamek dmuchany? Zaprojektuj razem z nami swoją własną wersję! W JB możesz kupić wykonane na zamówienie zamki dmuchane w wielu kształtach i rozmiarach. Od małych i prostych do ogromnych z wszelkiego rodzaju dodatkami. Skontaktuj się z nami, aby stworzyć niepowtarzalną dmuchaną atrakcję.

Fantastyczne projekty dmuchanych zameczków

Dmuchany zamek w formie auta, zwierzęcia, piłki czy też odzwierciedlenie Twojego własnego produktu? Możliwości jest nieskończenie wiele. JB z miłą chęcią podejmie się wyzwania i zaprojektuje dla specjalnie dla Ciebie dmuchany zamek jedyny w swoim rodzaju!

Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta