Obraz
Mężczyzna czyści samochód Abarth w nadmuchiwanej wannie samochodowej
Wróć do asortymentu

Rozwiązania przemysłowe

Oprócz dmuchanych atrakcji rozrywkowych JB dostarcza również dmuchane produkty na zamówienie dla niemal każdego sektora: od logistyki i sprzętu ochronnego po rozwiązania dla edukacji i transport.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Profesjonalna porada
  • Najwyższa jakość i bezpieczeństwo
  • Możliwości jest wiele
  • Długotrwałe rozwiązania
Czytaj więcej Czytaj mniej

Rozwiązania przemysłowe na wymiar

Od gazoszczelnych, dmuchanych namiotów po dmuchane zadaszenia i poduszki ochronne. Dzięki wysokiej jakości produktów nasze dmuchane produkty nadają się do wielu różnych rozwiązań przemysłowych. Zadzwoń do nas w celu uzyskania informacji o możliwościach i oferowanych rozwiązaniach. Służymy profesjonalną poradą.

Dmuchane zadaszenie na wymiar

Poszukujesz sposobu na częściowe zadaszenie miejsca pracy? Dmuchane zadaszenie będzie doskonałym wyborem. Szybki montaż i kompaktowy rozmiar są dodatkowym atutem. Proste rozwiązanie przynoszące duże korzyści. Zapewnij suchy dach nad głową swoim pracownikom, klientom i uczestnikom wydarzenia. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Dmuchańce na wymiar

Coraz więcej firm decyduje się na dmuchane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo swoim pracownikom lub klientom. Dmuchane poduszki, przenośne ścianki czy też dmuchane ogrodzenia to rozwiązania przemysłowe najczęściej wybierane przez klientów. Poszukujesz jednak czegoś innego? Skontaktuj się z nami, służymy profesjonalną poradą.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji dmuchańców na wymiar.

Nasi projektanci wykonali już niezliczoną ilość dmuchańców dla klientów na całym świecie. Chętnie pomożemy również Tobie. Bezpieczeństwo i jakość są dla nas najważniejsze. Możesz liczyć na naszą pomoc przy wyborze bezpiecznego, dmuchanego produktu. Rozwiązań przemysłowych jest niezliczenie wiele.

Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta