Obraz
Słupy i słupy oświetleniowe wykonane na zamówienie w JB Inflatables
Wróć do asortymentu

Pilar & Pylon Świetlny

W asortymencie JB posiadamy małe i duże pilary oraz pylony świetlne. Poszukujesz produktu z daleka rzucającego się w oczy? Chętnie wykonamy dla Ciebie darmowy projekt.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Na każdą kieszeń
  • Możliwa szybka dostawa
  • Darmowy projekt
  • Łatwy sposób użycia
Czytaj więcej Czytaj mniej

Zaprojektuj spersonalizowany pilar świetlny

W asortymencie JB znajdziesz pilary i pylony świetlne o wysokości od 2 do 8 metrów! Wybierz pylon świetlny, jeśli chcesz zwrócić uwagę klientów w godzinach wieczornych! Pilar z kolorowej plandeki idealnie sprawdzi się do przyciągnięcia uwagi klientów w ciągu dnia. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie darmowy, niezobowiązujący projekt!

Darmowy i szybki projekt

Nasi projektanci stworzyli już ponad tysiące projektów pilarów i pylonów świetlnych. Podziel się z nami swoimi pomysłami, a my w mgnieniu oka stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt. Nie masz jednak pomysłu na produkt końcowy? Nic nie szkodzi, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, on z pewnością udzieli Ci profesjonalnej porady.

Eyecatcher na każde wydarzenie

Pylon świetlny to niebywale efektywna reklama, która z daleka rzuca się w oczy i przyciąga uwagę klientów. Dmuchane elementy reklamowe od lat sprawdzają się podczas targów, drzwi otwartych lub po prostu przed wejściem do budynku firmy. Nie pozwól, żeby Twoja firma pozostała niezauważona.

Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta