Obraz
Indywidualne produkty nadmuchiwanych namiotów reklamowych na zamówienie w JB
Wróć do asortymentu

Spersonalizowany namiot reklamowy

Różni klienci poszukują różnych rozwiązań. Na szczęście JB Promotions w swojej ofercie posiada namioty na każdy rodzaj imprezy. Oferujemy dowolną kolorystykę, format oraz wielkość namiotu. Logo, nazwę firmy czy motto umieścimy w wybranym przez Ciebie miejscu. W wybranych przez Ciebie kolorach i z Twoim logo.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Na każdą kieszeń
  • Możliwość szybkiej dostawy
  • Darmowy projekt
  • Łatwy sposób użycia
Czytaj więcej Czytaj mniej

Namiot reklamowy z logiem

Przygotowujesz się do targów, dni otwartych lub innej imprezy promocyjnej. Dmuchany spersonalizowany namiot na pewno przyciągnie uwagę gości.

Namioty reklamowe w różnej tematyce

Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, będziesz potrzebować rzucającej się w oczy atrakcji. Czy jest to impreza après-ski, impreza sportowa lub letni festiwal: spersonalizowany dmuchany namiot będzie doskonałym wyborem.

Pop-up stanowiska targowe

Dmuchany namiot od JB rozłożysz w zaledwie 10 minut. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej wadze transport dmuchańca nie sprawi problemów. Namiot zmieści się w bagażnik praktycznie każdego auta. Namioty Pop-up to uniwersalny namiot o szerokim zastosowaniu.

Namiot w formie produktu

Poszukujesz marketingowego rozwiązania w celu wypromowania swojego produktu? Wybierz namiot w kolorystyce firmy z logo oraz w grafice nawiązującej do produktu. Jeśli jednak poszukujesz efektu 'wow' wybierz dmuchaniec przedstawiający produkt, który masz do zaoferowania.

Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta