Obraz
Łuki wykonane na zamówienie na zamówienie w JB dmuchance
Wróć do asortymentu

Łuk reklamowy& Łuk start-meta

Spersonalizowany łuk start-meta lub łuk reklamowy to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i uczestników imprezy. Posiadamy bogaty asortyment łuków w każdym kolorze i rozmiarze.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Na każdą kieszeń
  • Możliwa szybka dostawa
  • Darmowy projekt
  • Łatwy sposób użycia
Czytaj więcej Czytaj mniej

Dmuchany łuk start-meta oraz łuk reklamowy

Dmuchany łuk reklamowy lub łuk start-meta to prawdziwy eyecacher. Najczęściej fotografowany momentem podczas zawodów sportowych to właśnie moment startu i mety. W ten sposób zapewnisz najlepszą reklamę sponsorom imprezy lub własnej firmy. Chętnie stworzymy dla Ciebie darmowy projekt łuku w wybranej przez Ciebie kolorystyce i rozmiarze.

Fantastyczne przykuwacze wagi!

Spektakularne łuk start-meta sprawi że każde wydarzenie sportowe

Sam zaprojektuj idealny łuk reklamowy dla swojej działalności

Nasi projektanci wykonali niezliczoną ilość łuków start-meta i łuków reklamowych dla klientów na całym świecie. Wybierz przykładowe projekty, które spełniają Twoje oczekiwania. Następnie podziel się z nami swoimi pomysłami, a my w mgnieniu oka przygotujemy dla Ciebie projekt. W ciągu 24 godzin otrzymasz niezobowiązujący darmowy projekt dmuchańca. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów projekt.

Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta