Obraz
Namioty na zamówienie w JB Inflatables
Wróć do asortymentu

Namioty imprezowe & dome namioty

Poszukujesz namiotu promocyjnego lub namiotu imprezowego? Dmuchane namioty od JB z daleka rzucają się w oczy i są niezwykle kompaktowe i łatwe w montażu.

Niezobowiązująca oferta Bel +48 (0) 22 307 78 60 

  • Możliwość szybkiej wysyłki
  • Darmowy projekt
  • Łatwy montaż
Czytaj więcej Czytaj mniej

Dome namiot na wymiar

Dome namiot to jeden z najbardziej uniwersalnych namiotów w ofercie JB. Idealnie sprawdzi się podczas targów, dni otwartych czy też festynów. Niezwykle prosty montaż jest dodatkowym atutem. Dome namioty możesz również dowolnie łączyć ze sobą w celu uzyskania większej przestrzeni..

Spersonalizowany dome namiot

Namioty imprezowe i dome namioty są niezwykle praktyczne w użyciu i idealnie nadają się do promocji firmy. W ofercie JB znajdziesz wiele ciekawych modeli. Zadaszenie dodatkowo chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem i deszczem. Jeżeli zdecydujesz się na zabudowane boki, umieścimy na nich logo oraz nazwę twojej firmy. Sukces promocyjny gwarantowany.

Idealny namiot na każdą imprezę!

Na festynach, targach i imprezach publicznych dome namioty wykorzystywane są jako punkty informacyjne, miejsca zbiórki lub punkty pierwszej pomocy. Poszukujesz dmuchanego namiotu? Pop-up dome namioty od JB dostępne są w różnych kolorach i mogą być dostosowane do Twojej marki, organizacji lub produktu. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Potrzebujesz pomocy?

Pytania? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub wyślij zapytanie drogą e-mailową. Oddzwonimy do Ciebie, jak szybko będzie to możliwe.

Bel +48 (0) 22 307 78 60 Niezobowiązująca oferta