Wróć do asortymentu

Kup Ekstremalne Dmuchańce

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Emocje na najwyższym poziomie i ekstremalne widowisko. Te ekstremalne dmuchańce są dla prawdziwych śmiałków. Wspinaczka na ogromne wysokości czy też skok w przepaść? W naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Idealna atrakcja podczas dni sportu, majówki czy też festynu. Sukces gwarantowany.

Kup spektakularne atrakcje od JB Dmuchańce

Dmuchane atrakcje od JB Dmuchańce dostępne są w wielu ciekawych odsłonach. Profesjonalne ekstremalne dmuchańce, cieszą się dużą popularnością wśród prawdziwych daredevils. Chcesz zakupić ekstremalne urządzenie od JB? Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele ciekawych modeli min. Base Jump City. Ta spektakularna dmuchana atrakcja oferuje ekstremalną wspinaczkę i skok "w przepaść" z dużej wysokości. JB dmuchańce służy pomocą w wyborze idealnej dmuchanej ekstremalnej atrakcji.

Ekstremalne dmuchańce profesjonalne i łatwe w obsłudze!

Kupując ekstremalne dmuchane atrakcje od JB Dmuchańce, masz pewność profesjonalnego zakupu. Dmuchane atrakcje są łatwe w montażu, dzięki czemu w mgnieniu oka będą one gotowe do użytku. Mimo ekstremalnych emocji, które gwarantują nasze spektakularne dmuchańce, bezpieczeństwo uczestników jest dla nas najważniejsze. W zestawie z dmuchanym zamkiem otrzymasz dmuchawę, akcesoria oraz pięcioletnią gwarancję. Idealna atrakcja dla młodzieży i dorosłych, która posłuży na lata. Ekstremalne dmuchańce to absolutny eyecatcher.

Dmuchane gry na wymiar

Ekstremalne dmuchańce dostępne są w wielu ciekawych odsłonach. Jeżeli jednak poszukujesz czegoś specyficznego do wzbogacenia swojego asortymentu, podziel się z nami swoim pomysłem. Profesjonalny zespół projektantów służy pomocą. Zmiana kolorystyki, logo czy też specyficzna grafika nie będzie dla nas problemem.

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44