Polityka zwrotów i refundacji:

Zamówiłeś produkt online, ale nie przypadł Ci on do gustu? To wielka szkoda. W ciągu 14 dni od otrzymania produktu możesz go zwrócić. Produkt musi być odesłany kompletny, w oryginalnym stanie (bez śladów użytkowania) i opakowaniu.

Koszty zwrotu pokrywasz we własnym zakresie lub możesz dostarczyć produkt do naszego magazynu w Meppel. Cena zakupu* zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.

* W przypadku braku oryginalnego opakowania, akcesoriów lub stwierdzenia śladów użytkowania lub uszkodzenia, 15% ceny zakupu danego produktu zostanie zatrzymane. Jeżeli okaże się, że szkoda nie może być wyrównana poprzez potrącenie 15%, mamy prawo do potrącenia wyższego procentu z ceny zakupu lub w skrajnych przypadkach do nieprzyjęcia zwrotu. Zwroty są na ryzyko kupującego. Oznacza to, że JB-Inflatable B.V. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenie lub utratę zwróconych produktów. Dlatego proszę zawsze prosić o dowód nadania i zachować go.

Czy masz pytania dotyczące gwarancji, uszkodzonej przesyłki lub zwrotu produktu(ów)? Chętnie Ci pomożemy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 22 307 78 60 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.30 - 17.00) lub e-mailem na adres kontakt@jb-dmuchańce.pl

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44