Wróć do asortymentu

Dmuchane atrakcje do współzawodnictwa

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Naszych dmuchanych atrakcji do współzawodnictwa nie może zabraknąć w Państwa wypożyczalni dmuchańców! Te dmuchane konstrukcje zapewnią godziny fantastycznej zabawy na każdej imprezie evntowej, wieczorze kawalerskim czy na urodzinach. Dmuchane atrakcje sportowe to istna żyła złota dla wypożyczalni. Dzięki gwarancji wysokiej jakości materiałów mogą być Państwo pewni, że nasze produkty będą Państwu służyć przez wiele lat.

 

 

 

Kupuj dmuchany plac zabaw - gwarantowana zabawa!

Dlaczego warto kupować plac zabaw? To proste: z dmuchanymi placami zabaw masz pewność, że będziesz się świetnie bawić! Połączenie wspinaczki, skakania, biegania i zjeżdżania przyciąga nie tylko dzieci. Dorośli również chętnie uczestniczą w tych aktywnościach Sport & Zabawa! Dmuchane zabawy są zatem świetnymi atrakcjami przyciągającymi tłumy.
 

Zamawianie placu zabaw w JB Dmuchane: szybko i łatwo

JB Dmuchane ma duży magazyn dmuchanych atrakcji. Szansa na to, że będziemy mogli dostarczyć Ci od razu Twoją ulubioną dmuchaną wieżę wspinaczkową lub bungeerun, jest więc bardzo duża. Na stronie internetowej JB Dmuchance znajdziesz pełen asortyment. Przeglądaj wszystkie Sport & Zabawa i zamów łatwo swój idealny nadmuchiwany plac zabaw. A co z transportem? JB załatwia to za Ciebie za darmo. Masz inne pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Nasz zespół ds. sprzedaży jest gotów do pomocy.
 

Kupujesz dmuchane bungeerun lub wieżę wspinaczkową? Musi to iść w parze z gwarancją!

Dmuchance od JB są najwyższej jakości. Dlatego niezależnie od tego, czy wybierasz dmuchaną trampolinę, wieżę wspinaczkową czy tor rolkowy, zawsze otrzymasz 5 lat gwarancji. Kupujesz profesjonalny plac zabaw na dłuższą metę, więc doskonale to rozumiemy. A jeśli zdarzy się coś nieoczekiwanego? Zespół obsługi JB Dmuchance chętnie pomoże Ci to rozwiązać.
 

Na jaki dmuchany plac zabaw się zdecydujesz? Obejrzyj wszystkie tematy!

JB ma dmuchane place zabaw w różnych rodzajach, rozmiarach i tematach. Chcesz dowiedzieć się, czy bungeerun spełni oczekiwania Twojego klienta? Nie wiesz, jaka długość toru zjeżdżalni brzuchem najlepiej pasuje do Twojej grupy docelowej? A może trudno Ci wybrać spośród wszystkich różnych tematów? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami od razu. Chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru!
 

Obraz
Kupuj niestandardowe nadmuchiwane przejażdżki i gry na żądanie

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44