Obraz
Opblaasbare Accessoires en Artikelen direct kopen bij JB Inflatables dé leverancier voor (maatwerk) inflatables
Wróć do asortymentu

AKCESORIA DO DMUCHAŃCÓW

Akcesoria i dodatki do dmuchanych atrakcji

W tej kategorii znajdą Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria do dmuchanych zamków i innych dmuchańców w naszym asortymencie. Czy szukają Państwo dmuchawy, torby do transportu, czy śledzi do przymocowania dmuchanego zamku, tutaj znajdą Państwo wszystkie niezbędne aksesoria i części zapasowe, aby skompletować dmuchaną atrakcję. Wszystkie akcesoria mamy na stanie i możemy je błyskawicznie dostarczyć!

Akcesoria do dmuchanych zamków od JB-Inflatables

JB-Inflatables od lat specjalizuje się w produkcji dmuchanych zamków, zjeżdżalni, torów przeszkód i innych dmuchanych obiektów. Produkujemy nawet dmuchane atrakcje pod zamówienie i dmuchane obiekty reklamowe dla tysięcy klientów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że w naszym asortymencie posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria do naszych dmuchańców. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś, a my sporządzimy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44