Wróć do asortymentu

Inne Akcesoria

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

JB Inflatables ma naprawdę wszystko, aby uczynić atrakcje dmuchane kompletne lub mieć części zamienne na stanie. Nasze radosne akcesoria sprawią, że skakanie będzie jeszcze przyjemniejsze! Na przykład z Dyskotekową Kulą: ta świetlna bomba zapewnia spektakularny efekt. A to nie wszystko, jest o wiele więcej! Więc szybko zajrzyj do naszej szerokiej oferty i daj się zaskoczyć.

Zabawne i praktyczne akcesoria do atrakcji dmuchanych

Nasze akcesoria do zamków dmuchanych zasługują na miano zabawnych. Co powiesz o głośniku Disco? Dzięki wesołej muzyce zabawa na zamku nabiera prawdziwego charakteru! Ale JB Inflatables to także wygoda. U nas znajdziesz wszystkie praktyczne akcesoria do zamków dmuchanych: od środka do naprawy, przez wózki transportowe i kamizelki nadzorcze, aż po specjalne skarpetki do skakania. Chcesz, żeby twój zamek dmuchany z zjeżdżalnią służył dłużej? Sprawdź nasze wymienne maty do zjeżdżania i wspinania.  

Kupowanie akcesoriów do dmuchanych atrakcji: mądra inwestycja

Jako wynajmujący zamki dmuchane lub inne dmuchane atrakcje, zawsze warto mieć na stanie części zamienne. Jeśli niespodziewanie popęka elastyczny pasek do bungeerunu lub hełm sumo klienta, zawsze będziesz miał zapas! Zobaczysz, że to przynosi korzyści i na pewno przyciągnie powracających klientów. Zawsze opłaca się mieć akcesoria na stanie. Na pewno szybko i łatwo odzyskasz inwestycję. Więc czego jeszcze czekasz? Spraw swoich klientów szczęśliwymi i szybko złóż zamówienie online.  

Potrzebujesz profesjonalnych części zamienne do zamku dmuchanego jak najszybciej?

Czy w najbliższym czasie planowane jest wydarzenie, a klientowi brakuje części zamiennej? Nie ma problemu! Wszystkie nasze akcesoria są dostępne od ręki. Dlatego twoje zamówienie będzie u ciebie błyskawicznie. Złóż zamówienie szybko i łatwo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Chcesz nadać swojemu zamkowi dmuchanemu dodatkowy wymiar, ale nie wiesz, co przyciągnęłoby twoją grupę docelową? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań, a nasz zespół sprzedaży chętnie doradzi, abyś podjął najlepszą decyzję. JB dmuchance to również miejsce, w którym znajdziesz akcesoria IPS.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44