Wróć do asortymentu

Kup piankową matę

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Maty do lądowania z pianki mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Możesz umieścić kilka sztuk wokół swojego dmuchanego zamku, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nikomu nie stanie się krzywda. Kiedy używasz dmuchanego zamku na twardej powierzchni, stosowanie mat amortyzujących jest wręcz obowiązkowe. Właśnie dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór mat do lądowania z gumy piankowej. Są one dostępne w różnych rozmiarach i wyposażone zostały w rzepy. Możesz je łatwo połączyć. W ten sposób szybko stworzysz dużą powierzchnię.

Tak właśnie umieścisz maty do lądowania wokół swojej dmuchanej atrakcji.

Oczywiście trzeba zrobić wszystko, co możliwe, aby zapobiec wypadkom na terenie dmuchańca. Dobrym pomysłem jest więc zakup maty do lądowania. Przy zakupie maty w JB Dmuchańce dobrze jest wiedzieć, ile piankowych mat do lądowania potrzebujesz i jak najlepiej je rozmieścić. Kliknij na poniższy plik PDF, żeby sprawdzić, jak rozmieścić piankowe maty do lądowania obok dmuchanego urządzenia. Oczywiście zawsze możesz skontaktować się z zespołem JB Dmuchańce, by uzyskać poradę na temat liczby potrzebnych mat.

Nie bez przyczyny aż 15 000 klientów wybrało JB. Dołączysz do nich?

Od ponad 15 lat JB sprawia, że ponad 15 000 ludzi na całym świecie skacze z radości. Często wręcz dosłownie. Nasz zespół projektantów, programistów i pracowników logistyki tworzy wyjątkowe i imponujące dmuchane atrakcje. Z nami masz zawsze pewność, że otrzymasz profesjonalną obsługę i najlepszą realizację!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44