Wróć do asortymentu

Maty i drabinki do zjeżdżalni

Użyj filtra „W magazynie” w sekcji Filtry, aby zobaczyć, które produkty są dostępne w magazynie w tej kategorii. Czy są w magazynie? Wtedy zostaną dostarczone w ciągu 5-6 dni roboczych.

 

Skakanie, wspinanie się i zjeżdżanie na dmuchanym zamku to oczywiście najlepsze, co może być. Ale dmuchaniec musi wiele znieść podczas użytkowania. Dlatego JB Dmuchance ma w swojej ofercie wymienne maty do ślizgania i maty do wspinaczki, dzięki którym możesz cieszyć się dmuchanym zamkiem jeszcze dłużej. Dlatego dobrym pomysłem jest zakup wymiennej maty do ślizgania lub wspinaczki. Mamy je w różnych wzorach i różnych rozmiarach.

 

Tutaj znajdziesz wymienną matę do ślizgania się lub matę wspinaczkową do dmuchanego zamku

Szukasz wymiennej maty ślizgowej do swojego dmuchanego zamku ze zjeżdżalnią? Mamy to! A może szukasz wymiennej maty wspinaczkowej na tor szturmowy? W tej sprawie możesz również skontaktować się z nami. Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, ile rozmiarów i wzorów oferujemy. Jakość materiału jest oczywiście wysoka, do czego jesteś przyzwyczajony u nas.

JB Inflatables produkuje również pontony na zamówienie

JB Inflatables jest europejskim producentem dmuchańców. W magazynie mamy 3000 dmuchańców we wszystkich możliwych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możemy dostarczyć je w błyskawicznym tempie. Posiadamy również własny dział serwisu, w którym możesz dokonać naprawy dmuchanego zamku. Czy wolisz dmuchaniec szyty na miarę? To również jest możliwe! Nasz zespół projektowy chętnie zaprojektuje dla Ciebie dmuchany zamek, który będzie całkowicie dostosowany do Twojego gustu.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44