Wróć do asortymentu

Środki czyszczące

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Oczywiście chcesz cieszyć się swoją dmuchaną zjeżdżalnią lub innym nadmuchiwym produktem jak najdłużej. Dlatego ważna jest regularna konserwacja. Regularnie czyść swoją dmuchaną zjeżdżalnię, na przykład za pomocą jednego z dostępnych u nas środków czyszczących. Możesz użyć zwykłego środka czyszczącego lub specjalnego środka przeciw pleśni, aby utrzymać swoją dmuchaną zabawkę w dobrym stanie. A może chcesz samodzielnie dokonać drobnej naprawy na swojej zjeżdżalni. Również w tym celu możesz skorzystać z naszej pomocy. Mamy klej i różne środki do naprawy, które pomogą Ci wyjść z opresji.

Środki czyszczące i naprawcze dla twojego nadmuchiwego urządzenia

Chcesz oczyścić części mechaniczne lub PVC? W takim przypadku Rapid Cleaner to idealny środek czyszczący. Do usuwania pleśni najlepiej jest użyć dobrego środka przeciw pleśni, takiego jak HG. Zużycie lub inne drobne uszkodzenia na twojej zjeżdżalni? Nasz zestaw naprawczy PVC w sześciu różnych kolorach może pomóc. Przy dziurach i rozdarcich również przydatne jest Tear-Aid B. To wielofunkcyjny i przezroczysty środek naprawczy.  

Masz pytania dotyczące produktów do czyszczenia i konserwacji?

Czy masz pytania dotyczące produktów do czyszczenia i konserwacji? A może ogólnie chciałbyś dowiedzieć się, jak dbać o swoje nadmuchiwane urządzenie? Skontaktuj się z nami śmiało. Chętnie udzielimy Ci rad i z przyjemnością pomożemy! Oczywiście możesz też zawsze przyjechać do nas ze swoją dmuchaną zjeżdżalnią. Nasz zespół obsługi jest gotowy, aby Ci pomóc.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44