Wróć do asortymentu

Interactive Playsystems akcesoria

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Czy wiesz, że nasze akcesoria sprawią, że interaktywne gry będą jeszcze bardziej zabawne? Dzięki nim zapewnisz niezapomniany dzień zarówno młodym, jak i starszym. Zadowoleni będą nie tylko uczestnicy i widzowie, ale także Twój klient! Dlatego zawsze warto rozszerzyć swoją ofertę o nasze spektakularne akcesoria IPS. To gwarantuje powracających klientów, dzięki czemu szybko i łatwo odzyskasz swoją inwestycję. Nie zwlekaj więc dłużej i zrób zamówienie już teraz na naszej stronie internetowej.

Wzmacniające zabawę elementy do gier IPS od JB Inflatables

Podnieś poziom zabawy na dmuchanych placach zabaw za pomocą Interaktywnej Lampy! Te hitowe produkty zmieniają kolor po dotknięciu. Czy to nie jest super zabawa?! A może chcesz przekształcić park trampolinowy swojego klienta w spektakularną grę? W takim przypadku zestaw mocujący IPS do trampolin to odpowiedź. Możesz również dodać dodatkowe wrażenia do WSZYSTKICH atrakcji IPS za pomocą IPS Switch Box: mrożący efekt śniegu lub tryskający efekt wodny, te wspaniałe narzędzia potrafią wszystko. Ale to nie wszystko, dużo więcej! Szybko sprawdź naszą pełną ofertę.  

Różnorodne akcesoria do interaktywnych gier zawsze dostępne

Twój klient potrzebuje akcesoria IPS? Żaden problem! Mamy wszystko na stanie i dostarczamy każdy pożądany artykuł. A czy wiesz, że sprzedajemy także bardzo przydatne akcesoria do Twoich gier IPS? Okładki IPS Spot są odporne na wodę i ciepło. Niezbędne podczas letnich imprez z pianą! A może Twoja ładowarka IPS jest zepsuta? Również możemy to szybko zorganizowac. Na pewno zadowoli to Twojego wynajmującego. Jako wynajmujący świetnych gier, popularne akcesoria IPS nie mogą więc zabraknąć w Twojej ofercie.  

Masz pytania dotyczące naszych akcesoriów IPS?

Chcesz dowiedzieć się, które akcesoria są idealne dla dzieci? Masz wątpliwości czy części nadają się do konkretnej gry IPS? A może masz inne pytanie? Nie krępuj się i skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym. Chętnie doradzą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru! Oprócz najwyższej jakości, oferujemy doskonałą obsługę w przypadku wszystkich naszych dmuchanych produktów i akcesoriów. Czy szukasz dmuchawy do swojego zamku dmuchanego lub innej części? Oczywiście, mamy to także w naszej ofercie.  

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Skompletuj swój dmuchaniec!

Tutaj znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebują Twoje dmuchane atrakcje do prawidłowego funkcjonowania. Akcesoria dostępne są od ręki i zawsze znajdują się na stanie magazynu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44