Obraz
JB Inflatables; Koop reclamebogen online, standaard startbogen en finishbogen voor promotionele doeleinden
Wróć do asortymentu

Kup dmuchane elementy do rozbudowy

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Jeśli chcesz kupić dodatek do Twojego produktu, znajdziesz go w JB Dmuchańce. Niezależnie od tego, jakiego dmuchanego obiektu 3D szukasz, z pewnością go mamy! Uzupełnij swój asortyment o świątecznego dmuchańca, a z pewnością doskonale przygotujesz się na każdą imprezę swojego klienta.

Szukasz dmuchańca? U nas go znajdziesz!

Powodów do świętowania przez Twoich klientów może być wiele... Ktoś kończy 50 lat? Komuś urodziło się dziecko? Zdany egzamin? Albo może ktoś chce postawić w ogrodzie coś specjalnego na Boże Narodzenie? Cokolwiek byście nie wymyślili - my to mamy. Dmuchaniec w kształcie Abrahama i Sary? Jasna sprawa. Dmuchane dziecko? Oczywiście! Dmuchana butelka szampana? Tak, u nas ją dostaniesz. Możesz nawet przyjść do nas po dmuchaną chatkę après ski.

Możemy również zaprojektować dmuchańca zgodnie z Twoimi życzeniami.

Zamawiając u nas dmuchańca stawiasz na jakość. Nasze dmuchane dodatki są bardzo wytrzymałe i zniosą niejedno uderzenie. Ponadto otrzymujesz gwarancję na nasze dmuchane atrakcje. W razie problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do wszystkich naszych dmuchanych produktów dołączone są wszystkie niezbędne akcesoria. Wszystko jest w komplecie. Jeśli chcesz nadać swojej dmuchanej figurze osobisty charakter lub zaprojektować ją według własnego uznania, to jest to możliwe. Po prostu skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

JB Dmuchańce: ponad 3000 dmuchańców w magazynie

W magazynie mamy ponad 3000 dmuchańców. Czyli również wiele dmuchanych gadżetów przyciągających wzrok. Oznacza to, że możemy szybko dostarczyć Ci dmuchańce, a Ty możesz szybko włączyć je do swojej kolekcji. Twoi klienci już wkrótce będą mogli cieszyć się naszymi dmuchanymi modelami!

Obraz
Kup niestandardowe banery promocyjne jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy i wydarzeń

Łuk reklamowy& Łuk start-meta!

Spersonalizowany łuk start-meta lub łuk reklamowy to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i uczestników imprezy. Posiadamy bogaty asortyment łuków w każdym kolorze i rozmiarze.

Inspiracje
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44