Wróć do asortymentu

Kup Dmuchany ekran

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Film akcji, super ekscytujący thriller czy przytulny film rodzinny: duży ekran przysporzy dodatkowych wrażeń. Zorganizuj seans kinowy na świerzym powietrzu z dmuchanym ekranem od JB! Zapomnij o nierównym ekranie, trzepoczącym płótnie czy też czasochłonnej konstrukcji. Dzięki ekranie pneumatycznym w mgnieniu oka zorganizujesz prawdziwy seans filmowy. Dmuchany ekran 50 o średnicy 3 metrów i 100 o średnicy 4,9 metra idealnie sprawdzi się do użytku prywatnego. Z ekranem o średnicy 16 metrów zorganizujesz kino na świeżym powietrzu dla większej liczby uczestników.

Stwórz własne kino na świeżym powietrzu

Kup jeden z dmuchanych ekranów filmowych JB i zorganizuj ekscytujący seans filmowy. Dmuchane ekrany dostępne są w 7 różnych formatach od 3 do 16 metrów. Miłośnicy seansów filmowych wybierają mniejsze rozmiary do użytku prywatnego. Organizujesz większe wydarzenie filmowe, wybierz większy format dmuchanego ekranu od JB. Prosto, szybko i o najwyższej jakości.

Kup dmuchany ekran filmowy od JB

Dmuchane ekrany projekcyjne od JB Dmuchańce są w pełni zaprojektowane przez wykwalifikowany zespół projektantów JB. Gwarantujemy najlepszą jakość produktów oraz estetyczny i nowoczesny wygląd. Dodatkowo możesz liczyć na szybki serwis JB. Potrzebujesz dokonać zmiany kolorystycznej lub formatu? Skontaktuj się z nami w celu dogadania szczegółów. !

JB Dmuchańce: największy producent dmuchanych zamków i ekranów projekcyjnych

Posiadasz własny, wyjątkowy pomysł na dmuchany zamek lub dmuchany obiekt? Zespół JB służy pomocą w realizacji projektu. Możliwości jest nieskończenie wiele. Począwszy od zmiany kolorystyki, formy czy też rozmiaru atrakcji aż do nadruku logo. W zakładce Jb Promotions znajdziesz ciekawe inspiracje niestandardowych dmuchanych zamków. Kliknij serduszko przy interesującym Cię produkcie i wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktuj się z Tobą.

Obraz
Kup niestandardowe banery promocyjne jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy i wydarzeń

Łuk reklamowy& Łuk start-meta!

Spersonalizowany łuk start-meta lub łuk reklamowy to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i uczestników imprezy. Posiadamy bogaty asortyment łuków w każdym kolorze i rozmiarze.

Inspiracje
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44