Wróć do asortymentu

Kup dmuchane dekoracje zimowe

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Zachwyć publiczność dzięki zimowym dmuchańcom od JB.

Gorąca czekolada, zapach świeżo upieczonych wafli, mnóstwo zabawy i oczywiście wyjątkowe dmuchane zabawki od JB składają się na idealną zimową atmosferę! Z tym ostatnim składnikiem pomożemy Ci my. Na naszej stronie znajdziesz najpiękniejsze dmuchane atrakcje na święta i zimowe imprezy.

Obejrzyj np. piękną zimową chatę narciarską lub świąteczny domek. Dzięki nim poczujesz się jak na prawdziwym jarmarku świątecznym. Dla najmłodszych zaś stanowią świetną okazję do zabawy i skakania. Dmuchany bałwan ożywi Twoją imprezę, ponieważ natychmiast przyciąga uwagę. Goście będą chcieli zrobić sobie z nim zdjęcie. Jest też piękną dekoracją ogrodową czy uliczną!

Szukasz czegoś wyjątkowego i niebanalnego? Zatem kula śnieżna to coś dla Ciebie. Wirujący śnieg nadaje jej filmowego charakteru i sprawia, że przyciąga tłumy!

Zobacz wszystkie zimowe dmuchańce od JB:

 

Kup dmuchaną atrakcję zimową od JB Dmuchańce

Chcesz rozkręcić atmosferę w tym sezonie świątecznym? W takim razie zapoznaj się z ofertą dmuchanych bałwanów, świętych Mikołajów i wszystkich innych gadżetów z motywem Bożego Narodzenia lub zimy. W JB Dmuchańce znajdziesz duże i małe modele przyciągające tłum podczas każdej imprezy. Zamierzasz kupić gigantyczną kulę śnieżną? Z pewnością publiczność ustawi się w kolejce do Twojego sklepu lub stoiska na targu. Dmuchany bałwan to dobry pomysł na otwarcie lub zimowe przyjęcie. Bez wątpienia spodoba się on młodszym gościom. Zwróć też uwagę na naturalnej wielkości prezenty od JB lub dmuchane renifery: powinny rzucać się w oczy w tym sezonie!

Chcesz kupić zimowy zamek dmuchany? Na pewno nie będziesz tego żałować!

Dmuchany zimowy zamek do skakania to obowiązkowy element jarmarku bożonarodzeniowego, targów zimowych czy innych spotkań świątecznych. Jest to nie tylko świetne urozmaicenie wydarzenia, ale także atrakcja dla dzieci. Chętnie zajrzą one do wnętrza dmuchanego domku bożonarodzeniowego i będą skakać z radości, kiedy zobaczą profesjonalny tor rolkowy i chatkę Après Ski! Te zimowe dmuchane dekoracje można połączyć z dmuchanym Świętym Mikołajem.

Zamów dmuchane ozdoby świąteczne na wymiar

Zainspirowały Cię wszystkie te profesjonalne zimowe dmuchane atrakcje, zimowe przyciągacze wzroku i dmuchane ozdoby świąteczne, ale nadal szukasz czegoś innego? Nie ma sprawy! Zespół JB Dmuchańce jest gotów opracować i zrealizować Twój pomysł. Własny domek świąteczny z nazwą Twojej firmy – super sprawa. Bałwanek z różnymi guzikami lub szczelną laską cukrową z dodatkową kokardką? Ekstra pomysł! Przekaż nam swoje życzenia, a my dostarczymy Ci Twojego spersonalizowanego, zimowego dmuchańca!

Obraz
Kup niestandardowe banery promocyjne jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy i wydarzeń

Łuk reklamowy& Łuk start-meta!

Spersonalizowany łuk start-meta lub łuk reklamowy to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i uczestników imprezy. Posiadamy bogaty asortyment łuków w każdym kolorze i rozmiarze.

Inspiracje
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44