Wróć do asortymentu

Dmuchane Zamki Slide Combo

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dla dzieci uwielbiających spektakularne atrakcje, zestaw zjeżdżalnia to doskonały wybór. Dmuchane zamki ze zjeżdżalnią zapewniają dzieciom godziny świetnej zabawy! Te profesjonalne zamki dmuchane z zjeżdżalnią muszą znaleźć się w twojej ofercie. Zamki dmuchane Slide Combo to zamki dmuchane z zjeżdżalnią. Duży dmuchany zamek specjalnie dla dzieci lubiących wyzwania i różnorodność, firma JB Dmuchańce stworzyła zestaw Slide Combo. Dmuchane zamki łączą radość skakania z ekscytacją ze zjeżdżaniem. Dmuchane zamki Slide Combo nadają się zarówno do małych, jak i dużych wydarzeń.

Rodzaje dmuchanych zamków z zjeżdżalnią

Dostępne są różne rodzaje i motywy dmuchanych zamków z zjeżdżalnią. Wybierz dmuchany zamek Slide Combo, który doskonale pasuje do twojego wydarzenia i preferencji:

  • Dmuchane zamki tematyczne. Zaprojektowane zamki dmuchane mają zawsze temat, od piratów po księżniczki, zwierzęta po pojazdy. Idealne na przyjęcia tematyczne lub wydarzenia. Dzieci nie mogą się nacieszyć tymi wesołymi zamkami dmuchanymi.
  • Dmuchane zamki z dachem. Zamki dmuchane posiadają zadaszoną część do zabawy i skakania. Dach chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak oślepiające słońce lub deszcz. Niektóre zamki dmuchane z zjeżdżalnią posiadają wygodnie umieszczone okienka, dzięki którym rodzice mogą zawsze mieć oko na dziecko.
  • Duże zamki dmuchane ze zjeżdżalnią. Na większe wydarzenia lub dla starszych dzieci doskonałym wyborem może być duży dmuchany zamek z zjeżdżalnią. Oferują one więcej przestrzeni do skakania i zjeżdżania, co czyni je odpowiednimi dla większej liczby dzieci.
  • Dmuchane zamki Multifun. Chcesz dodać jeszcze więcej różnorodności do dmuchanego zamku? Wybierz dmuchane zamki Multifun. Dmuchane zamki Multifun są dostępne w różnych kolorach, tematach i wersjach.
  • Dmuchane zamki Multiplay. Czy radość nie ma końca? Sprawdź dmuchane zamki Multiplay. Dmuchane zamki Multiplay to marzenie każdego dziecka: można na nich skakać, wdrapywać się i zjeżdżać.

Kup dmuchany zamek zjeżdżalnia w firmie JB Dmuchańce

W firmie JB Dmuchańce znajdziesz szeroki wybór dmuchanych zamków z zjeżdżalnią. Bez względu na to, czy szukasz małego, kompaktowego modelu na przyjęcia urodzinowe w ogrodzie, czy dużego dmuchanego zamku na duże wydarzenia, Mamy to wszystko. Dmuchane zamki z zjeżdżalnią od JB Dmuchańce są projektowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół projektowy dba o to, aby dmuchane zamki nie tylko wyglądały pięknie, ale również były bezpieczne i wysokiej jakości. Kupując dmuchany zamek, masz pewność profesjonalnego produktu. Ponadto, otrzymasz 5 lat gwarancji i doskonałą obsługę. W przypadku problemów z dmuchanym zamkiem, nasza obsługa oferuje szybką i godną zaufania pomoc.

Wygodna obsługa

Dmuchane zamki łatwo postawić w ciągu 10 minut. Zamki są dostarczane wraz z dmuchawą, materiałami do zakotwiczenia, torbą transportową i czytelną instrukcją obsługi. Wszystko jest kompleksowe, aby zapewnić piękne doświadczenie. Dmuchawa utrzymuje dmuchany zamek w stałym nadmuchu, co czyni dmuchane zamki dodatkowo bezpiecznymi i łatwymi w użyciu.

Dmuchane zamki na zamówienie

Masz własny unikalny pomysł na dmuchany zamek lub obiekt? Zespół JB jest gotowy pomóc w realizacji projektu. Możliwości są nieograniczone, od zmiany koloru, kształtu czy rozmiaru atrakcji do nadruku logo. W sekcji JB Promotions znajdziesz interesujące inspiracje dotyczące indywidualnie projektowanych dmuchanych zamków.

Twój spersonalizowany dmuchany zamek będzie idealnym uzupełnieniem Twojej oferty. Na naszej stronie w dziale JB Promotions znajdziesz kilka przykładów dmuchanych zamków na zamówienie. Chcesz zamówić dmuchane zamki na zamówienie? Skontaktuj się z nami. Darmowy projekt zostanie przygotowany w ciągu kilku dni. Własna dmuchana atrakcja, czyż to nie świetne?

Zamki dmuchane z zjeżdżalnią, spraw, aby twoje wydarzenie było niezapomniane dzięki.

Zamki dmuchane z zjeżdżalnią to doskonałe uzupełnienie każdej imprezy czy wydarzenia. Zapewnia godziny zabawy i rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Na wydarzeniach sprawisz, że zagoszczysz w pamięci go.

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44