Wróć do asortymentu

Dmuchane Zamki Slide Combo

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Wielofunkcyjny dmuchany zamek ze zjeżdżalnią Slide Combo będzie doskonałym wyborem. Nie bez powodu dmuchane zjeżdżalnie cieszą się największą popularnością wśród klientów. Czy jest to impreza sąsiedzka, festyn czy majówka dmuchany zamek Slide Combo sprawdzi się idealnie. Dmuchane zamki Slide Combo dostępne są w wielu odsłonach. Dzięki bogatej tematyce z łatwością wybierzesz coś na chłopięcą lub dziewczęcą imprezę. W JB kupisz wielofunkcyjne zamki, które idealnie sprawdzą się podczas małych i dużych wydarzeń. Zamów dmuchańca Combo Slide online i ciesz się trafionym wyborem przez lata.

Dmuchany zamek Slide Combo ze zjeżdżalnią

Dla dzieci, które uwielbiają spektakularne atrakcje, Slide Combo będzie doskonałym wyborem. Zjeżdżalnia, wystarczająco dużo miejsca do skakania i mini przeszkody gwarantują świetną zabawę. Zadaszenie chroni dodatkowo przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi typu: ostre słońce lub deszcz. Tych profesjonalnych dmuchanych zamków ze zjeżdżalnią nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Dmuchany zamek Slide Combo sprawdzi się podczas organizacji małych i dużych imprez. Przy zakupie wielofunkcyjnego dmuchańca, dmuchawę i elementy mocujące otrzymasz gratis.

Wybierz profesjonalne dmuchane zamki ze zjeżdżalnią

Dmuchane zamki ze zjeżdżalnią od Jb są zaprojektowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół projektantów, dba o to, aby dmuchane zamki nie tylko ładnie wyglądały, lecz także były bezpieczne i cechowały się wysoką jakością. Kupując dmuchany zamek od Jb Dmuchańce, masz pewność zakupu profesjonalnego produktu. Dodatkowo otrzymasz 5 lat gwarancji i doskonały serwis. W razie jakichkolwiek problemów z dmuchańcem od JB Dmuchańce serwis służy szybką i solidną obsługą.

Zamów dmuchany zamek na wymiar

Posiadasz własny, wyjątkowy pomysł na dmuchany zamek lub dmuchany obiekt? Zespół JB służy pomocą w realizacji projektu. Możliwości jest nieskończenie wiele. Począwszy od zmiany kolorystyki, formy czy też rozmiaru atrakcji aż do nadruku logo. W zakładce Jb Promotions znajdziesz ciekawe inspiracje niestandardowych dmuchanych zamków. Kliknij serduszko przy interesującym Cię produkcie i wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktuj się z Tobą. Twój spersonalizowany dmuchaniec będzie świetnym dodatkiem do istniejącego już asortymentu.

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44