Przejdź do treści
Wróć do asortymentu

Kup najpopularniejsze dmuchane zamki

Chcesz kupić dmuchańca, ale nie wiesz, który najbardziej Ci odpowiada? A może zacząłeś już wynajmować dmuchańce i szukasz idealnego dodatku do swojej oferty? JB Dmuchańce służy pomocą w wyborze. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne dmuchane zamki.

Standardowy zamek do skakania, zjeżdżalnie dmuchane, zjeżdżalnia wodna na sprzedaż od JB Dmuchańce. Bogaty wybór asortymentu!

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 4-5 dni robocze.

Kup profesjonalny dmuchany zamek od JB Dmuchańce

W asortymencie JB Dmuchańce znajdziesz dmuchane zamki, dmuchane zjeżdżalnie, zjeżdżalnie wodne, dmuchane gry czy też strzelnice i systemy interaktywne. Dmuchane zamki dostępne są we wszystkich kształtach, rozmiarach i motywach: od cyrku przez straż pożarną, dmuchańce piłkarskie czy też dmuchańce weselne. Każde dziecięce przyjęcie lub impreza będzie jeszcze fajniejsza z dmuchańcem tematycznym!

Poszukujesz dmuchańca spersonalizowanego? Nie ma problemu.

Czy masz konkretne życzenia dotyczące wielkości i motywu przewodniego zamku dmuchanego? Jak fajnie! Firma JB Dmuchańce wykonuje dmuchane zamki na zamówienie i chętnie pomoże Ci w tym zakresie. Żadne życzenie czy pomysł nie jest dla nas zbyt szalony! Skontaktuj się z naszymi projektantami lub działem sprzedaży. Na podstawie Twoich wymagań, stworzą oni niesamowity projekt unikalnego dmuchańca.

Najpopularniejsze dmuchane atrakcje, dostępne bezpośrednio z magazynu

JB Dmuchańce jest największym producentem dmuchanych zamków w Europie. Produkujemy profesjonalne dmuchane zamki, dostępne we wszystkich rozmiarach, kształtach i motywach. Na stanie magazynu posiadamy około 3000 dmuchanych atrakcji dostępnych od ręki. Na specjalne życzenie zaprojektujemy dmuchańca personalizowanego o oryginalnej kolorystyce i formie.

Obraz
Kup niestandardowe dmuchane leżaczki na zamówienie

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]b-dmuchance.pl
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44