Wróć do asortymentu

Kup Dmuchane Zamki Multifun

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Kolorowe dmuchane zamki Multifun ze zjeżdżalnią gwarantują fantastyczną zabawę! Multifun jest jednym z najpopularniejszych modeli ze względu na różnorodną tematykę. Dżungla, Księżniczka, Traktor czy też Samolot 3D to tylko kilka odsłon dmuchańca Multifun!

Dmuchany zamek Multifun nie tylko przykuwa uwagę użytkowników, ale również dostarcza godziny świetnej zabawy. Świetna atrakcja, której nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Zjeżdżalnia, przeszkody oraz dużo miejsca do skakania: Multifun od JB dmuchańce zamówisz w prosty i szybki sposób online.

Dmuchany zamek Multifun ze zjeżdżalnią

Dmuchane zamki Multifun od JB Dmuchańce są zaprojektowane w różnych kolorach, motywach i wzorach. Dzięki temu cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród małych i dużych dzieci. Chcesz kupić dmuchany zamek Multifun? Cały asortyment dostępny jest na naszej internetowej stronie. Multifun Party, Księżniczka, Dżungla czy też Traktor to tylko kilka z modeli dostępnych w JB Dmuchańce. Jako największy producent w Europie bez problemu wyprodukujemy dla Ciebie dmuchańca Multifun w wybranej kolorystyce i formie.

Dmuchany zamek Multifun: profesjonalny i prosty w użyciu

Kupując dmuchańce Multifun od JB dmuchańce, masz pewność, że otrzymasz profesjonalny produkt. Dmuchany zamek Multifun ze zjeżdżalnią jest prosty w montażu, dzięki czemu w mgnieniu oka zorganizujesz fantastyczną imprezę. Wszystkie dmuchańce od JB wyposażone są w dmuchawę, zestaw mocujący oraz pięcioletnią gwarancję. Dmuchane Zamki Multifun są idealne dla małych i starszych dzieci.

Dmuchany zamek Multifun na sprzedaż

Dmuchane zamki Multifun dostępne są w różnych odsłonach. U nas zamówisz dmuchańce o różnej kolorystyce i tematyce. Potrzebujesz dopasować dmuchańca do swoich potrzeb? Zmiana miejsca zjeżdżalni, inna kolorystyka czy też lego w widocznym dla klienta miejscu? Oczywiście jest to możliwe.

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44