Wróć do asortymentu

Kup Duży Zamek Multiplay

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Wielofunkcyjne dmuchańce, które idealnie nadają się na imprezy, festyny czy też inne uroczystości. Tego modelu nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Zjeżdżalnia, przeszkody, wspinaczka, dużo miejsca do skakania w jednej atrakcji. Dzięki tym wyjątkowym dmuchanym zameczkom zapewnisz dzieciom godziny fantastycznej zabawy. Dodatkowo wspaniała kolorystyka z daleka przyciągnie uwagę klientów. Kup dmuchany zamek bezpośrednio od producenta. Firma JB Dmuchańce oferuje pięcioletnią gwarancję i doskonały serwis. 

Dmuchane zamki bezpośrednio od producenta

Dmuchańce Multiplay są dostępne w różnych wariantach: Multiplay otwarty, bądź zadaszony, a także Multiplay Super. Nie wspominając o bajecznych motywach i kolorach! JB-Inflatables to gwarancja jakości materiałów, która pozwoli Ci cieszyć się naszymi dmuchanymi zamkami przez lata. W dodatku, prawie wszystkie dmuchańce Multiplay posiadają miejsce na Państwa reklamę na jednym z przednich filarów.

Dmuchany zameczek z przeszkodami i zjeżdżalnią

Zamki dmuchane multiplay to coś więcej niż tylko Dmuchany zamek do skakania. Nasze modele Multiplay to zamki dmuchane wyposażone w dodatkowe przeszkody i zjeżdżalnię, dla jeszcze lepszej zabawy. Te dmuchane atrakcje są kompleksowo zaprojektowane i służą nie tylko rozrywce, ale również rozwojowi motorycznemu Twojego dziecka. Utrzymane w tematyce przeszkody pobudzają także wyobraźnię dzieci, zwiększając radość z zabawy. Zamki dmuchane multiplay są głównie przeznaczone dla dzieci do 10 roku życia, ale starsze dzieci, a nawet dorośli mogą bez problemu z nich korzystać. 

Krótko mówiąc, zarówno dzieci jak i dorośli będą się godzinami dobrze bawić na naszych dmuchańcach Multiplay!

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44