Wróć do asortymentu

Kup Duży Zamek Multiplay

Wielofunkcyjne dmuchańce, które idealnie nadają się na imprezy, festyny czy też inne uroczystości. Tego modelu nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Zjeżdżalnia, przeszkody, wspinaczka, dużo miejsca do skakania w jednej atrakcji. Dzięki tym wyjątkowym dmuchanym zameczkom zapewnisz dzieciom godziny fantastycznej zabawy. Dodatkowo wspaniała kolorystyka z daleka przyciągnie uwagę klientów. Kup dmuchany zamek bezpośrednio od producenta. Firma JB Dmuchańce oferuje pięcioletnią gwarancję i doskonały serwis. 

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 4-5 dni robocze.

Dmuchane zamki bezpośrednio od producenta

Dmuchańce Multiplay są dostępne w różnych wariantach: Multiplay otwarty, bądź zadaszony, a także Multiplay Super. Nie wspominając o bajecznych motywach i kolorach! JB-Inflatables to gwarancja jakości materiałów, która pozwoli Ci cieszyć się naszymi dmuchanymi zamkami przez lata. W dodatku, prawie wszystkie dmuchańce Multiplay posiadają miejsce na Państwa reklamę na jednym z przednich filarów.

Dmuchany zameczek z przeszkodami i zjeżdżalnią

Zamki dmuchane multiplay to coś więcej niż tylko Dmuchany zamek do skakania. Nasze modele Multiplay to zamki dmuchane wyposażone w dodatkowe przeszkody i zjeżdżalnię, dla jeszcze lepszej zabawy. Te dmuchane atrakcje są kompleksowo zaprojektowane i służą nie tylko rozrywce, ale również rozwojowi motorycznemu Twojego dziecka. Utrzymane w tematyce przeszkody pobudzają także wyobraźnię dzieci, zwiększając radość z zabawy. Zamki dmuchane multiplay są głównie przeznaczone dla dzieci do 10 roku życia, ale starsze dzieci, a nawet dorośli mogą bez problemu z nich korzystać. 

Krótko mówiąc, zarówno dzieci jak i dorośli będą się godzinami dobrze bawić na naszych dmuchańcach Multiplay!

Obraz
Kup niestandardowe dmuchane leżaczki na zamówienie

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44