Wróć do asortymentu

Dmuchańce Disco na sprzedaż

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 4-5 dni robocze.

 

Już od momentu wprowadzenia zamków dmuchanych Disco na rynek, ten wyjątkowy dmuchaniec stał się hitem!! Dmuchane zamki Disco są wyposażone w światła LED oraz głośniki MP3, przez co mogą Państwo urządzić taneczną imprezę gdzie sobie tylko Państwo zażyczą. Dzieci będą wniebowzięte! Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym pomysłom naszych projektantów, zamki dmuchane Disco pozostają w czołówce na rynku dmuchańców w Europie! Najwyższa jakość użytych materiałów oraz oryginalne motywy sprawiają, że ten rodzaj dmuchanych zamków świetnie nadaje się pod wynajem.

Wyjątkowe dmuchane zamki Disco

JB-Inflatables jest liderem w branży dmuchańców na arenie międzynarodowej. Produkujemy nie tylko zamki dmuchane w przeróżnych rozmiarach, kolorach i motywach, ale również wprowadziliśmy na rynek nowe oryginalne dmuchańce Disco z muzyką i światłami LED. Nie znajdą Państwo bardziej innowacyjnej dmuchanej atrakcji na imprezę dziecięcą! W dodatku, zamek dmuchany Kopuła Disco daje Państwu możliwość zmiany nadruku zewnętrznego w zależności od okazji. Nawet jeśli usuną Państwo głośniki i lampy LED, dmuchańce Disco zapewniają mnóstwo zabawy jako standardowe dmuchane zamki.

 

Dmuchane zamki z oświetleniem LED i muzyką 

 

Jeśli poszukują Państwo oryginalnego zamku dmuchanego do Swojej wypożyczalni, Disco dmuchaniec zagwarantuje Państwu ogromne korzyści finansowe!

Obraz
Kup niestandardowe dmuchane leżaczki na zamówienie

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44