Wróć do asortymentu

Dmuchańce Disco na sprzedaż

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Już od momentu wprowadzenia zamków dmuchanych Disco na rynek, ten wyjątkowy dmuchaniec stał się hitem!! Dmuchane zamki Disco są wyposażone w światła LED oraz głośniki MP3, przez co mogą Państwo urządzić taneczną imprezę gdzie sobie tylko Państwo zażyczą. Dzieci będą wniebowzięte! Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym pomysłom naszych projektantów, zamki dmuchane Disco pozostają w czołówce na rynku dmuchańców w Europie! Najwyższa jakość użytych materiałów oraz oryginalne motywy sprawiają, że ten rodzaj dmuchanych zamków świetnie nadaje się pod wynajem.

Wyjątkowe dmuchane zamki Disco

JB-Inflatables jest liderem w branży dmuchańców na arenie międzynarodowej. Produkujemy nie tylko zamki dmuchane w przeróżnych rozmiarach, kolorach i motywach, ale również wprowadziliśmy na rynek nowe oryginalne dmuchańce Disco z muzyką i światłami LED. Nie znajdą Państwo bardziej innowacyjnej dmuchanej atrakcji na imprezę dziecięcą! W dodatku, zamek dmuchany Kopuła Disco daje Państwu możliwość zmiany nadruku zewnętrznego w zależności od okazji. Nawet jeśli usuną Państwo głośniki i lampy LED, dmuchańce Disco zapewniają mnóstwo zabawy jako standardowe dmuchane zamki.

 

Dmuchane zamki z oświetleniem LED i muzyką 

 

Jeśli poszukują Państwo oryginalnego zamku dmuchanego do Swojej wypożyczalni, Disco dmuchaniec zagwarantuje Państwu ogromne korzyści finansowe!

Obraz
Zdjęcie nadmuchiwanej zamczysko i traktora

Twój własny spersonalizowany dmuchaniec!

Poza naszym ogromnym standardowym asortymentem wykonujemy również spersonalizowane dmuchańce.

Zamów produkt
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44