Wróć do asortymentu

Wyskakujące namioty

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Namiot pop-up, nazywany również namiotem kopułowym z napompowanym stelażem, doskonale prezentuje się na każdym wydarzeniu. Ten przyciągający uwagę element tworzy zapraszający i profesjonalny wygląd. W naszej ofercie posiadamy różne rozmiary i różne tkaniny, aby namiot można było zamykać z jednej strony lub łączyć ze sobą. Twój namiot kopułowy możesz więc dostosować do własnych potrzeb, zarówno pod względem wielkości, jak i rozbudowy. A jeśli wybierzesz namiot w kolorach twojej firmy z twoim logo, stanie się on także niezwykle skutecznym narzędziem promocyjnym. Podsumowując: z namiotem pop-up od JB dmuchance masz solidne oparcie na każdym evencie.

Chcesz kupić namiot promocyjny na nadchodzące wydarzenie? Oczywiście u JB Dmuchance!

Nasze namioty nadmuchiwane nie nazywają się bez powodu namiotami pop-up. Nasze namioty nadmuchiwane stawiają się bowiem w mgnieniu oka. Ponadto świetnie nadają się do okazjonalnych wydarzeń, co dosłownie oznacza "pop-up". Oprócz błyskawicznego czasu rozstawiania, nasze namioty mają wiele innych zalet: można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wewnątrz nie potrzebujesz namiotu na osłonę, ale tworzy on piękną tablicę reklamową dla twojej firmy. Wybierając nasz namiot Promocyjny Dome, dostępny w rozmiarach mały, średni i duży, możesz na przykład zamówić namiot Promocyjny Dome - ścianana zamek z nadrukiem twojego logo i hasła reklamowego. Na pewno przyciągniesz uwagę wszystkich odwiedzających!  

Potrzebujesz dużego namiotu eventowego? Wybierz namiot pop-up XL!

Potrzebujesz dodatkowo dużego namiotu na swoje wydarzenie? Na przykład dlatego, że chcesz wystawić duże przedmioty lub przyjąć jednocześnie wielu ludzi? W takim przypadku nasz namiot Promocyjny Dome - X- duży to rozwiązanie dla ciebie. Ten namiot ma aż 6 metrów wysokości, 6 metrów długości i 6 metrów szerokości. Pomimo swoich imponujących rozmiarów, jedna osoba może go postawić w ciągu 10 minut. Wszystko, czego potrzebujesz, to dmuchawa, którą oczywiście dostarczamy. Ponadto oferujemy 2 lata gwarancji i serwis na namiot. Dotyczy to nie tylko naszych namiotów XL, ale wszystkich naszych namiotów. Dlatego masz wiele powodów, aby natychmiast złożyć zamówienie na namiot nadmuchiwany online.  

Chcesz kupić namiot kopułowy? Gotowy lub na zamówienie

Z JB Dmuchance masz wiele możliwości. Namiot kopułowy, zwany również namiotem eventowym, możesz u nas kupić w różnych rozmiarach. Ponadto mamy różne tkaniny, dzięki którym możesz rozbudować swój namiot. Nasz namiot Promocyjny Dome z dodatkowym dopiinanym daszkiem, tworzy na przykład wejście i zachęca do wejścia do namiotu. A z pomocą tkaniny łączącej namioty Promocyjny Dome możesz łatwo i szybko połączyć ze sobą wiele namiotów. Możesz więc powiększyć swój namiot do dowolnej wielkości. Czy chciałbyś jak najszybciej kupić namiot kopułowy i mieć go w domu na zbliżające się wydarzenie? To możliwe! Mamy namioty na stanie i możemy dostarczyć je od razu. A może wolisz zamówić namiot nadmuchiwany na zamówienie, który można wykorzystać jako narzędzie promocyjne? Świetny pomysł! Teksty, kolory, logo - możesz to wszystko samodzielnie określić. Daj nam znać swoje życzenia, a my w ciągu 2 dnia roboczego stworzymy dla ciebie unikalny projekt. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym bez zobowiązań.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44