Wróć do asortymentu

Namioty Tematyczne

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dla różnych motywów JB ma specjalne nadmuchiwane namioty w swojej kolekcji. Kolorowe, wyróżniające się i przede wszystkim łatwe w użyciu. Jest coś dla każdego. Poniżej przedstawiamy kilka namiotów, które możemy dostarczyć standardowo, ale możliwości są znacznie większe. W tym celu działa zespół projektowy JB, projektanci zbierają Twoje życzenia i na ich podstawie tworzą piękny projekt. W ten sposób otrzymasz namiot tematyczny, który masz na myśli.

Kup namiot nadmuchiwany: idealny na każdą imprezę czy wydarzenie

JB Inflatables oferuje namioty, które można wykorzystać na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia, takie jak zimowe krainy cudów i imprezy, na których dzieci mogą być malowane, ale z nadmuchiwym namiotem oczywiście wszystko jest możliwe.  

Chcesz zamówić nadmuchiwany namiot na zamówienie? Zespół projektantów JB-Designteam jest do Twojej dyspozycji

Wspólnie z projektantami JB Inflatables możesz stworzyć unikalny namiot, specjalnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, jaki namiot wybierzesz z standardowej kolekcji JB, lub stworzysz samodzielnie: zawsze zapewniamy najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z wysokimi standardami, a w miejscach, gdzie nadmuchiwane namioty mogą być narażone na uszkodzenia, są one dodatkowo wzmacniane. Nie bez powodu oferujemy 5-letnią gwarancję na nasze namioty tematyczne!  

Profesjonalny zakup namiotu tematycznego dokonujesz w JB Inflatables

Czy wybierasz standardowe nadmuchiwane namioty tematyczne, które tu dla Ciebie przygotowaliśmy, czy masz własny pomysł: w JB Inflatables zadbamy o to, abyś otrzymał idealny namiot tematyczny. Potrzebujesz pomocy przy wyborze? Skontaktuj się z nami!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44