Wróć do asortymentu

Kup Snowglobes

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Chcesz czegoś wyjątkowego i spektakularnego? Spójrz na te nadmuchiwane Kule Śnieżne. Efekt śniegu nadaje im filmowy klimat i czyni je prawdziwą atrakcją dla publiczności! Ta nadmuchiwana bańka doskonale sprawdzi się na jarmarku bożonarodzeniowym lub zimowym festynie, podczas otwarcia sklepu lub dni otwartych. Kula Śnieżna doda energii każdemu wydarzeniu, ponieważ przyciąga uwagę i tworzy atmosferę. Odwiedzający mogą stać w bańce i na chwilę poczuć się jak w Krainie Zimy.

Kup nadmuchiwane Kule Śnieżne na Boże Narodzenie w JB Dmuchance

Chcesz zrobić wrażenie w te święta? W takim razie nadmuchiwana kula śnieżna w temacie 'świątecznym' to coś dla Ciebie. Kup dużą Kule Śnieżną w JB Dmuchance, a będziesz pewien, że publiczność stanie w kolejce do Twojego sklepu lub straganu na targu. Na otwarcie lub zimową imprezę doskonale nadaje się 'szklana' kula z śniegiem.  

Zamówienie bańki do potrząsania w temacie 'świątecznym': na pewno nie pożałujesz

JB Dmuchance ma całą kolekcję świątecznych nadmuchiwanych produktów na sprzedaż. Te nadmuchiwane atrakcje tematyczne w stylu 'świątecznym' sprawią, że Twój stoisko lub sklep będzie się wyróżniać. Kula Śnieżna z prawdziwym śniegiem nadaje zimowy klimat każdemu wydarzeniu. A do tego są łatwe w obsłudze. Tę nadmuchiwą ozdobę świąteczną można bardzo łatwo rozłożyć we dwie osoby. Trwa to około 20 minut, zanim nadmuchiwana kula śnieżna będzie gotowa do użycia. Przez bok można wejść do dużej Kuli Śnieżnej, dzięki czemu znajdziesz się w środku białego zimowego świata. To na pewno spodoba się zarówno młodym odwiedzającym, jak i dorosłym. Dlatego teraz zamów swoją profesjonalną Kule Śnieżną z prawdziwym śniegiem!  

Najpopularniejsze nadmuchiwane atrakcje są dostępne od ręki

JB Dmuchance to największy producent zamków dmuchanych w Europie i dostarcza nadmuchiwane zamki dmuchane, atrakcje nadmuchiwane i wszystkie inne nadmuchiwane przedmioty klientom na całym świecie. Ponad 3000 nadmuchiwanych produktów jest dostępnych od ręki i gotowych do wysyłki. Ale także można zamówić zupełnie nowy nadmuchiwany zamek dmuchany, na przykład w innym temacie, z logotypem i własną paletą kolorów. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44