Wróć do asortymentu

Dmuchane namioty

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dla każdego wydarzenia JB Inflatables ma idealny nadmuchiwany namiot imprezowy! Od występów po targi, od imprez sąsiedzkich po jubileuszowe przyjęcia; nadmuchiwane namioty można z pewnością nazwać wielofunkcyjnymi. Chcesz być gotowy na każdą imprezę swojego klienta? Upewnij się więc, że masz przynajmniej jedną z naszych wersji w swojej ofercie. Bez względu na pogodę, twój klient gwarantuje sukces każdemu wydarzeniu dzięki tym hitom. Nadmuchiwane namioty są niezwykle popularne, dzięki czemu z pewnością szybko i łatwo odzyskasz tę inwestycję.

Kup namiot nadmuchiwany: który wybierzesz?

Impreza może się zacząć dzięki temu wielkiemu hitowi: nadmuchiwany namiot eventowy. Nasza największa atrakcja ma wymiary aż 11 na 21 metrów! W mgnieniu oka stworzysz fantastyczną lokalizację imprezy. Czy twój klient organizuje kongres, warsztaty czy przyjęcie dla dzieci? W takim przypadku odpowiedzią jest namiot kopułowy! Czy na planie jest wielkie przyjęcie dla miłośników golfa? Sprawdź nasz namiot w kształcie piłki golfowej. Na pewno zrobisz wrażenie na tych sportowcach. Oczywiście mamy także mniejsze warianty w naszej ofercie. Ciekawy? Koniecznie zajrzyj do naszych namiotów typu spidertent.  

Profesjonalny namiot kopułowy na miarę od JB Dmuchance

Masz własne kreatywne pomysły na najlepszy namiot kopułowy? Nasz zespół projektowy jest gotów na to! Skontaktuj się z nami i otrzymaj świetny projekt w ciągu dwuch dni roboczych. Twój biznes zostawi niezapomniane wrażenie na uczestnikach wydarzenia dzięki namiotowi promocyjnemu w Twoim własnym stylu. Ta widoczność na pewno przyniesie Ci nowych klientów. Oprócz kolorów, tekstów i logo, wszystkie namioty nadmuchiwane produkujemy oczywiście także w każdym rozmiarze. Dlatego, niezależnie od tego, jaki wariant chcesz, duży czy mały, w JB Dmuchance jesteś w dobrym miejscu! Masz trudności z podjęciem decyzji? Skontaktuj się śmiało z naszym zespołem sprzedażowym.  

Potrzebujesz namiotu nadmuchiwanej na przyszły tydzień?

Nie ma problemu! Dostarczamy wszystkie nasze namioty nadmuchiwane bezpośrednio z magazynu. Masz swoje zamówienie błyskawicznie u siebie. Na pewno zdobywasz punkty u swojego klienta. Obawiasz się o transport? Niepotrzebnie! Zorganizujemy go. Oczywiście gwarantujemy także jakość. Dostajesz przynajmniej 2 lata gwarancji na każdy wariant. w zestawie także jest pompa. A jeśli masz jeszcze wątpliwości co do tego, który namiot eventowy najlepiej pasuje do Twojej grupy docelowej, to śmiało skontaktuj się z naszym zespołem sprzedażowym. Chętnie doradzimy, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru!

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44