Wróć do asortymentu

Kup namiot typu pająk

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Namiot typu pająk to rodzaj dmuchanego namiotu imprezowego. Jest on częściowo otwarty, ale zadaszony. Świetnie nadaje się na przyjęcie w ogrodzie lub imprezę firmową. Możesz łatwo połączyć kilka takich namiotów i stworzyć przytulne, osłonięte miejsca. W namiocie jest miejsce dla około 15 osób. W JB Dmuchańce znajdziesz namioty typu pająk w różnych kolorach. Możesz też zamówić ich wykonanie w swoim ulubionym kolorze lub umieścić na nich swoje teksty i logo. Prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów.

Namioty typu pająk możesz szybko i bezproblemowo rozstawić

Nasze namioty typu pająk mogą rozłożyć 2 osoby w ciągu około 10 minut. Praktyczna sprawa, bo dzięki temu masz więcej czasu na ważniejsze rzeczy: świętowanie! Jeśli zamówisz u nas taki namiot, dostarczymy Ci go z dmuchawą, materiałem do kotwiczenia, instrukcją obsługi i torbą transportową - cały komplet, niczego więcej Ci nie trzeba.

Wysoka jakość i gwarancja

Namioty typu pająk od JB Dmuchańce są wykonane z wysokiej jakości PCV. Oznacza to, że są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Nasze namioty są wzmocnione w kilku miejscach i wielokrotnie zszywane. Mogą więc wytrzymać naprawdę wiele! W razie problemów przysługuje Ci gwarancja. Możesz zawsze skontaktować się z nami, aby oddać namiot do naprawy.

Doskonała obsługa, ponad 3000 dmuchańców w magazynie

JB Dmuchańce dostarcza dmuchane atrakcje i inne dmuchane przedmioty do wielu krajów w Europie, a nawet poza nią. Od ponad 15 lat uszczęśliwiamy naszych klientów dzięki fantastycznym produktom i doskonałej obsłudze. N stanie mamy ponad 3000 dmuchanych atrakcji, więc możemy dostarczyć je naprawdę szybko.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Promotie Tenten, Opblaasbare Attracties en Springkussens

Namiot reklamowe na każde wydarzenie!

Chcesz zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach? Łatwy i szybki w obsłudze dmuchany namiot reklamowy będzie doskonałym wyborem.

Sprawdź nasze namioty promocyjne
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44