Wróć do asortymentu

Narodziny Dziecka

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dmuchane bobasy i inne artykuły z okazji narodzin dziecka

Poszukują Państwo uroczej i rzucającej się w oczy dmuchanej atrakcji związanej ze świętowaniem narodzin? Poniżej znajdą Państwo nasze dmuchane artykuły w temacie narodziny dziecka, które uświetnią każdy baby shower, czy imprezę powitalną małego bobasa. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są dostarczane w komplecie z systemem mocującym, torbą do transportu, instrukcją obsługi oraz dmuchawą.

Szukasz dekoracji z okazji narodzin? Kup duże dmuchane Dziecko !

JB dmuchańce oferuje nadmuchiwane dekoracje z okazji narodzin w różnych kształtach i rozmiarach. Szukasz dmuchanej atrakcji? Mamy w ofercie dużą figurę Dziecka o wysokości nawet 4 metrów! Ten wesoły produkt przyciąga uwagę, stawiasz go w ogrodzie. Sukces gwarantowany! JB dmuchańce ma w ofercie oprócz nadmuchiwego Dziecka jeszcze wiele innych niespodzianek z okazji narodzin! Co powiesz na kolorowy nadmuchiwany Wózek dziecięcy? A oczywiście nie może zabraknąć bociana! Widziałeś je już?
 

Nadmuchiwane niemowlę na zamówienie od JB Dmuchańce

Masz własne pomysły na najlepszą dekorację z okazji narodzin? Świetnie! JB dmuchańce wykonuje wszystko na zamówienie, co można nadmuchać! Skontaktuj się z naszym zespołem projektowym i w krótkim czasie otrzymasz swoją unikalną koncepcję! A czy wiesz, że oferujemy co najmniej 5 lata gwarancji na wszystkie dekoracje z okazji narodzin? I oczywiście dostarczamy nasze produkty zawsze z dmuchawą i zestawem mocującym oraz torbą transportową. Inwestycja w produkt na powietrzu od JB Dmuchańce zawsze się opłaci. Pod względem doświadczenia, obsługi i jakości!
 

Kup dmuchane Dziecko niemowlę łatwo i szybko

Podjąłeś decyzję? Złóż szybko i łatwo zamówienie online i odbierz w ciągu kilku dni swoją ulubioną dekorację z okazji narodzin! Masz wątpliwości, jaki rodzaj lub rozmiar nadmuchiwanej atrakcji najlepiej pasuje do Twojej grupy docelowej? Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Nawiasem mówiąc, jeśli szukasz atrakcji na inne ważne wydarzenia życiowe, JB dmuchańce to właściwe miejsce. Sprawisz, że każde święto i każda rocznica będą niezapomnianym wydarzeniem!

 

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44