O nas

JB Dmuchańce jest jednym z największych producentów dmuchanych atrakcji w Europie. Dzięki naszym innowacyjnym projektom coraz częściej docieramy do państw spoza Europy. Naszym celem jest wysyłka dmuchanych atrakcji na cały świat.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk. Koop Springkussens online of neem contact met ons op voor maatwerk inflatables

Klucz do sukcesu

 

Profesjonalizm, serdeczny serwis i zamiłowanie do dmuchanych atrakcji to cechy, które opisują JB Dmuchańce. Przygoda naszej firmy rozpoczęła się 18 lat temu i trwa do dziś. Międzynarodowe współprace, ponad 3000 dmuchanych atrakcji na stanie magazynu oraz zespół 40 wykwalifikowanych pracowników. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakość dmuchańców klientom na terenie całego świata.

Timeline

2004

2004 Produkcja pierwszego dmuchanego zamku.

Produkcja pierwszego dmuchanego zameczku pochłonęła założyciela JB dmuchańce bez końca. Łatwy na pierwszy rzut oka projekt okazał się, niemałych wyzwaniem. Założyciel John Bosscher stara się poszerzać swój asortyment o nowe innowacyjne dmuchańce, dzięki czemu od 16 lat wciąż zaskakuje klientów nowymi formami, modelami i alternatywnymi rozwiązaniami.

2006

2006 Pierwsze modele JB dmuchańce wystawione na sprzedaż.

2012

2012 JB zaczyna produkcje dmuchańców personalizowanych.

2014

2014 Rozszerzenie działalności

JB otwiera trzecią lokację, dzięki czemu oferuje klientom jeszcze więcej dmuchańców dostępnych od ręki i rozbudowany serwis.

2023

Dzień dzisiejszy

JB jest prężnie rozwijającą się firmą, która inwestuje w nowe innowacyjne rozwiązania. Staramy się sprostać najoryginalniejszym oczekiwaniom naszych klientów.

JB trzy światy w jednym

Jedna ogromna firma z tysiącami dmuchańców na stanie magazynu i z niezawodnym serwisem oferuje wam trzy różne możliwości współpracy. Trzy kompletnie różne kategorie mają na celu optymalnie wspierać wszystkich naszych klientów w ich specyficznych potrzebach. Który świat JB wybierasz?

38 specjalistów dla Twoich usług

Usługa

Zawsze profesjonalna obsługa

Nasz serwis jest zawsze do Twojej dyspozycji. Służymy profesjonalną obsługą.

Dostosowywanie

Twój pomysł nasze wykonanie

Dział projektantów i produkcja wykona specjalnie na Twoje życzenie projekt jedyny w swoim rodzaju.

JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden

Joran

Najwyższa jakość produktu jest dla nas punktem wyjściowym.

Na wszystkie dmuchane atrakcje oferujemy długoletnią gwarancję i serwis.

JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden

Hans

Zespół sprzedaży

Wszystko, co musisz wiedzieć o dmuchańcach

Nasz dział sprzedaży oferuje pełen pakiet informacji o dmuchańcach. Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązującą rozmowę.

JB Inflatables; Springkussen fabrikant Meppel, koop springkussens en inflatables online. Ook voor maatwerk inflatables

Peter

Jumping around the world

Ambicje JB Dmuchańce nie mają granic. Naszym celem jest wywoływanie uśmiechu na twarzy dzieci i zadowolonych rodziców na każdym zakątku świata. So let’s start jumping!

Obraz
JB Inflatables; Springkussen fabrikant Meppel, koop springkussens en inflatables online. Ook voor maatwerk inflatables