Z Waterplay od JB stożysz jedyny w swoim rodzaju tor wodny. Ten wyjątkowy tor składa się z 40 modułów, które w dowolny sposób możesz łączyć ze sobą. Sam decydujesz, jak długi będzie Twój tor wodny. Wybierz kilka interesujących Cię modułów lub połącz je wszystkie w mega długi tor. Jeżeli jednak interesuje Cię inna kolorystyka lub format, zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie Waterplay na wymiar. Możliwości jest wiele! Zainteresowany zakupem dmuchanej wodnego toru przeszkód Waterplay lub też wodnego parku? Produkty JB będą idealnym wyborem.

Pokaz produkty

Obraz
Opblaasbare Waterspelen kopen voor binnen en buiten water van JB Waterplay. Opblaasbare spellen voor zwembad en natuurwater van JB Inflatables

Największe zalety

Tor wodny Waterplay od JB będzie doskonałym wyborem. Dlaczego?

  1. Niekończące się możliwości

    Każdy z elementów toru wodnego oferują nieskończenie wiele opcji do zabawy. Stwórz swój własny tor wodny i idealnie dostosuj go do potrzeb Twojej firmy.

  2. Łatwy montaż

    6 prostych kroków i Twój tor wodny Waterplay od JB gotowy do użytku!

  3. Rozmiar według własnych upodobań

    Z torem wodnym na wymiar sam zadecydujesz jak długa, wysoka i szeroka będzie Twoja atrakcja!

Twój Park Wodny w 6 krokach

1. Rozwiń

2. Napompuj

3. Połącz z innymi częściami

4. Łączenia zakryj taśmami maskującymi

5. Umieść na wodzie

6. Sprawdź łączenia i gotowe!

Udanej zabawy!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące toru wodnego Waterplay JB? Chcesz otrzymać informacje odnośnie zakupu, możliwości lub też serwisu? Na wszystkie nurtujące was pytania z przyjemnością odpowiemy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w "najczęściej zadawanych pytania" możesz liczyć na naszą bezpośrednią pomoc.

Kontakt

Jak długo zajmuje montaż Parku Wodnego?

Czas montażu toru jest uzależniony wielkość i długości atrakcji. Średnio czas montażu jednego elementu wynosi ok. 10 minut.

Jak długo zajmuje montaż Parku Wodnego?

Specjalne paski PVC i dołączone do zestawu taśmy umożliwiają w łatwy sposób łączenie pojedynczych części toru.

Czy wymagany jest stały przepływ powietrza?

Każdy element toru jest gazoszczelny, co oznacza, że nie ma konieczności podłączania dmuchawy o stałym przepływie powietrza. Raz napompowany element utrzymuje się na wodzie do kilku dni.

Jak mogę sprawdzić czy ciśnienie w dmuchanym torze jest odpowiednie?

JB standardowo do zestawu dołącza ciśnieniomierz, dzięki któremu będziecie mieć pewność, że ciśnienie w dmuchany elemencie toru jest odpowiednie.

Jak spuścić powietrze z dmuchanych elementów?

JB standardowo do zestawu dołącza dmuchawę, która również w szybki sposób wypompowuje powietrze z dmuchanych elementów.

Jaki jest okres gwaracnyjny?

Oferujemy 2 lata gwarancji na wszystkie Airtracks. Oznacza to również darmowy 2-letni serwis. Jesteśmy jednak przekonani, że w tym okresie Airtracks nie przysporzą Ci problemów. Jeśli jednak będziesz miał problem z naszym produktem, dział serwisu całkowicie bezpłatnie naprawi lub wymieni produkt na nowy.

Jak obliczyć odpowiednią głebokość wody?

 

Wymaganą głębokość wody można obliczyć w następujący sposób: wysokość elementu + średnia wysokość użytkownika (1,80 m): 2 = ... W naszym asortymencie posiadamy dmuchańce wodne w różnych rozmiarach.