Obraz
JB Waterplay
Wróć do asortymentu

Kup modułowe elementy do zabaw wodnych od JB

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki modułowym elementom możesz stworzyć swój park wodny zgodnie z własnymi oczekiwaniami. W ten sposób możesz zbudować zabawną atrakcję wodną, która spodoba się zarówno małym, jak i większym dzieciom. Każdy moduł możesz wykorzystać osobno, ale oczywiście jeszcze fajniej jest połączyć ich kilka i w taki sposób stworzyć park wodny. Wybierzesz pływający panel, a może wolisz wodną trampolinę? Może masz też swój pomysł na element do zabawy w wodzie? Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić szczegóły.

Dmuchane moduły do zabawy w wodzie rozkłada się w 10 minut.

Po zakupie elementów do zabawy w wodzie naturalnie chcesz je szybko rozstawić, aby wszyscy mogli się nimi cieszyć jak najszybciej. Tymczasem jeziorko rekreacyjne czy basen szybko się zapełniają. Pełen luz, ponieważ jedna osoba rozłoży je w ciągu ok. 10 minut. Ponadto w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia. Nie potrzebujesz więc niczego więcej.

Wysoka jakość i gwarancja

Wszystkie dmuchane elementy od JB Dmuchańce są wykonane z wysokiej jakości PCV. Oznacza to, że są odporne na uderzenia i posłużą Ci przez długi czas. Są również wzmocnione w wielu miejscach i wielokrotnie zszywane, co przekłada się na ich dużą wytrzymałość. W przypadku problemów elementy objęte gwarancją. W razie potrzeby możesz zawsze skontaktować się z nami, abyśmy je naprawili.

Doskonała obsługa, ponad 3000 dmuchańców w magazynie

JB Dmuchańce dostarcza dmuchane atrakcje i inne dmuchane przedmioty do wielu krajów w Europie, a nawet poza nią. Od ponad 15 lat uszczęśliwiamy naszych klientów dzięki fantastycznym produktom i doskonałej obsłudze. N stanie mamy ponad 3000 dmuchanych atrakcji, więc możemy dostarczyć je naprawdę szybko.

Obraz
Dé Springkussen groothandel van Nederland. Koop springkussens en inflatables online

Stwórz swój własny park wodny z JB Waterplay

Od małego mini parku do dużego parku wodnego. Możliwości jest wiele. Zaprojektuj park wodny z 40 dostępnych elementów.

Obejrzyj elementy
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44