Wróć do asortymentu

Kup kompletny park wodny od JB

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Nasze kompleksowe parki wodne to wspaniała propozycja dla młodszych i starszych. Każdy park wodny składa się z kombinacji różnych elementów do zabawy, które razem tworzą jedną dużą dmuchaną grę wodną, podczas której zarówno młodzi, jak i starsi mogą bawić się w wodzie przez wiele godzin. Mamy parki wodne w różnych rozmiarach, od 10x10 do 20x20 i od L do XXL. Uwielbiają je tłumy! Wolisz samemu złożyć swój park wodny? Zamów nasze moduły i stwórz aquapark swoich marzeń. Oczywiście zawsze możesz zaprojektować go razem z nami. Prosimy o kontakt!

Otrzymasz kompletny park wodny

Piękne parki wodne, takie jak nasz, są wyjątkowo atrakcyjne. Dlatego też zależy Ci na tym, żeby móc szybko rozpocząć w nich zabawę. Parki te można stosunkowo szybko rozstawić - czyli zyskujesz wygodę i czas. Kompletny produkt dostarczamy z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i narzędziami. Nie potrzebujesz więc niczego więcej. Praktyczna sprawa, prawda?

Wysoka jakość i gwarancja

Wszystkie dmuchane parki wodne JB Dmuchańce są wykonane z wysokiej jakości PCV. Oznacza to, że są odporne na uderzenia i posłużą Ci przez długi czas. Są również wzmocnione w wielu miejscach i wielokrotnie zszywane, co przekłada się na ich dużą wytrzymałość. W przypadku problemów Twój park wodny jest objęty gwarancją. W razie potrzeby możesz zawsze skontaktować się z nami, abyśmy go naprawili.

Obraz
Dé Springkussen groothandel van Nederland. Koop springkussens en inflatables online

Stwórz swój własny park wodny z JB Waterplay

Od małego mini parku do dużego parku wodnego. Możliwości jest wiele. Zaprojektuj park wodny z 40 dostępnych elementów.

Obejrzyj elementy
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44