Czas zgasić światła...czas na niezapomnianą imprezę! Dmuchane podium od JB z pewnością przyciągnie uwagę imprezowiczów. JB oferuje kompletne rozwiązanie do organizacji każdego rodzaju imprez. Dmuchane podium i dmuchane zadaszenie dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli jednak poszukujesz czegoś wyjątkowego, specjalnie na Twoje życzenie spersonalizujemy dmuchane Podium. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Kontakt

Obraz
JB-stage sydney podium met opblaasbare constructie kopen voor evenementen

Zalety

Dmuchane Podium od JB-dmuchańce będzie doskonałym wyborem. Dlaczego? Tutaj dowiesz się jakie zalety posiada nasze dmuchane Podium.

  1. Szybki montaż i demontaż

    Całkowity montaż dmuchanego podium nie zajmie dłużej niż 20 minut. Zero podnoszenia ciężarów i czasochłonnych konstrukcji. Demontaż to jedyne 30 minut.

  2. Wysokie zyski

    Dmuchane Podium idealnie nadaje się pod wynajem. Łatwy montaż i szybki transport będą dodatkowym atutem. Dochód z wynajmu gwarantowany.

  3. Szybka realizacja zamówienia

    Posiadamy bogaty asortyment dmuchanych zadaszeń i mobilnych scen, które dostarczamy bezpośrednio z magazynu. Dzięki temu czas realizacji Twojego zamówienia będzie niezwykle krótki.

Odwiedź nasz showroom

Chcesz zobaczyć jak wygląda montaż i demontaż dmuchanego podium? Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroom. Zaplanujmy niezobowiązujące spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące Dmuchanego Podium od frimy JB? Chcesz otrzymać informacje odnośnie zakupu, możliwości lub też serwisu? Na wszystkie nurtujące was pytania z przyjemnością odpowiemy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w "najczęściej zadawanych pytania" możesz liczyć na naszą bezpośrednią pomoc.

Kontakt

Czy dmuchawa robi dużo hałasu?

Dmuchane zadaszenie jest w pełni gazoszczelne. Oznacza to, że wystarczy je jednorazowo napompować. Dmuchawa automatycznie włącza się i wyłącza w momencie utraty ciśnienia powietrza.

Czy dmuchane zadaszenie jest wodoszczelne?

Dmuchane zadaszenie jest całkowicie wodoszczelne.

Czy mogę zamówić dmuchane podium w innej kolorystyce?

Oczywiście jest to możliwe. Nasi projektanci i dział produkcji w ciągu 4 tygodni zaprojektuje i wyprodukuje dmuchane podium w wybranej przez Ciebie kolorystyce.

Co jeśli podczas imprezy, podium zostanie przedziurawione?

Dmuchane podium posiada 2 wbudowane dmuchawy pod przyczepą. Gwarantują one stały przepływ powietrza, co oznacza, że nawet w momencie rozerwania dmuchane podium nie opadnie.

Jak dostają się artyści na scenę?

Do mobilnej sceny przyczepione są schody, które umożliwiają wejście na scenę.

Jak pojazd jest odpowiedni do transportu dmuchanego podium?

Pojazd nadający się do transportu mobilnej sceny musi mieć moc do 2500 kg.

Jak zabezpieczyć dmuchane podium podczas transportu?

Podczas transportu dmuchane Podium musi być w całości przykryte plandeką ochronną.

Jakie źródło energii potrzebne jest do podłączenia dmuchanego podium?

Do nadmuchania dmuchanego Podium potrzebne jest źródło 3600W.