Wróć do asortymentu

Kup machającego skymana

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki machającemu skymanowi z JB Dmuchańce Twój projekt, wydarzenie lub impreza na pewno przyciągną uwagę. Chcesz, żeby ludzie wiedzieli, gdzie mają zaparkować samochód? Nasz machający skyman parkingowy wyznaczy właściwe miejsce. Pragniesz wskazać, gdzie na terenie festiwalu można zjeść coś pysznego? Nasz machający skyman kucharz wyraźnie wskaże Ci, gdzie należy się udać. Liczysz na dużą publiczność podczas imprezy? Zostaw to tańczącym lalkom od JB Dmuchańce. Nasze dmuchane reklamy są idealnym materiałem promocyjnym!

Profesjonalny airdancer w postaci małego śmiesznego ludzika

Machający skyman jest profesjonalnym skydancerem, ale ma rozpoznawalny strój i twarz. Wysoki ludzik jest podłączony do dmuchawy i przyciąga uwagę publiczności, machając rękami. Nasze dmuchane skydancery są dostępne w różnych wersjach, od parkingowca do kucharza, od strażaka do piłkarza. Chcesz samodzielnie określić kolory swojego airdancera lub potrzebujesz egzemplarza z logo swojej firmy? To możliwe! Skontaktuj się z nami i omów szczegóły.

Szukasz efektownego materiału promocyjnego? Zamów machającego skymana!

Nasze skydancery to doskonały materiał promocyjny dla firm, wydarzeń lub imprez. Powiewające skydancery widać z daleka i są bardzo charakterystyczne. Doskonale nadają się do zwrócenia uwagi publiczności - np. aby wskazać miejsce do parkowania lub punkt gastronomiczny. Możesz też zamówić machającego skymana z wymiennym banerem. Dzięki temu samodzielnie wybierzesz, jaki tekst chcesz na nim umieścić. Falującego skymana możesz wykorzystać na wiele sposobów. Zamów go w JB Dmuchańce, a zobaczysz, że Twoi klienci go pokochają!

JB Dmuchańce: Dmuchańce dostarczamy w komplecie, wraz z gwarancją

Nasze falujące skymany są wykonane z nylonu. Dostarczamy je komplecie z dmuchawą (dmuchawami), materiałem do kotwiczenia, instrukcją obsługi i torbą transportową. Oczywiście otrzymasz gwarancję na Twojego dmuchańca. W razie problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Obraz
Skydancer blower 950 voor alle skydancers en skytubes

Skydancer Blower 950W

Scoor direct de benodigde Skydancer Blower-950W en breng jouw Skytube en Skydancer tot leven!

Bestel hier
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44