Wróć do asortymentu

Kup standardowego skydancera

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki skydancerowi od JB Dmuchańce zwrócisz uwagę na swój projekt, wydarzenie, imprezę czy dowolne inne przyjęcie. Otwierasz sklep? Umieść jednego lub dwóch skydancerów przy drzwiach, a ludzie od razu będą wiedzieli, gdzie mają się udać. Chcesz, żeby Twoje stoisko wyróżniało się na dużej sali wystawowej? Nasze skydancery Ci w tym pomogą. Liczysz na dużą frekwencję podczas dni otwartych? Wykorzystaj do tego tańczące dmuchane lalki od JB Dmuchańce!

Kolorowe skydancery od JB Dmuchańce są dostępne w dwóch długościach: 6 metrów i 8 metrów. Najpierw możesz wybrać swój projekt, a następnie zdecydować się na skydancera w pełnym kolorze. Wówczas skontaktujemy się z Tobą, aby omówić Twój pomysł i stworzyć dla Ciebie projekt.

Dobra wiadomość! Skydancery, których nie ma w magazynie, możemy dostarczyć w krótkim czasie. Jest to możliwe, ponieważ skydancery i skytuby są produkowane bezpośrednio przez nas.

Kup profesjonalnego airdancera od JB Dmuchańce

Na stronie JB Dmuchańce znajdziesz wiele dmuchanych skydancerów. Są one dostępne w różnych kolorach i dwóch rozmiarach i bez wątpienia łatwe w obsłudze. Włącz dmuchawę i już: Twój wesoły airdancer natychmiast wystrzeli w powietrze. W krótkim czasie pojawi się w Twojej firmie lub na imprezie machający ludzik. Dmuchane przyciągacze wzroku od JB Dmuchańce wyróżniają się i często robią furorę w mediach społecznościowych, gdy użytkownicy naśladują ruchy kołyszącego się skydancera.

Zamów dmuchane materiały promocyjne

Oczywiście zależy Ci na tym, by Twoja impreza czy spotkanie wyróżniały się na tle innych. Dlatego dobrym pomysłem jest zakup dmuchanych materiałów promocyjnych. Dmuchane materiały reklamowe łatwo można przechować. Będziesz potrzebować ich ponownie? W takim razie możesz je bardzo szybko rozstawić. W JB Dmuchańce możesz również zamówić dmuchańce w pełnym kolorze. Wybierz swój ulubiony kolor lub zdecyduj się na umieszczenie logo na swojej tańczącej laleczce. To żaden problem: zorganizujemy to dla Ciebie!

Jak ustawić skydancer?

Obraz
Poproś o niestandardowe skytubes i skydancery jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy lub wydarzeń

Personalizacja Skytubes i Skydancers!

Skytube i skydancer z daleka przyciągnie uwagę klientów. Jeśli rozważasz zakup dmuchańca reklamowego typu skytube lub skydancer z chęcią wykonamy dla Ciebie bezpłatny niezobowiązujący projekt.

Wiecej na temat produktow personalizowany!
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44