Wróć do asortymentu

Kup kolumny i stożki świetlne

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

W JB Dmuchańce możesz zamówić efektowne kolumny świetlne i stożki. Doskonale sprawdzą się one, gdy chcesz umieścić swój produkt, siedzibę firmy lub inny obiekt w centrum uwagi. Co więcej, dmuchane słupy świetlne i stożki mogą zostać opatrzone Twoim tekstem i logo. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Szukasz kolumny lub stożka świetlnego z oświetleniem LED?

Jeśli chcesz zamówić dmuchaną kolumnę świetlną lub stożek świetlny, to jesteś we właściwym miejscu - w JB Dmuchańce. Kolumny te są wyposażone w wewnętrzną i bardzo cichą dmuchawę oraz regulowane oświetlenie LED z pilotem do zmiany kolorów. Rozstawienie kolumny świetlnej jest proste: z pomocą dołączonej instrukcji obsługi rozłoży ją w ciągu 10 minut nawet jedna osoba.

Spraw, by Twoja firma lub wydarzenie naprawdę znalazły się w centrum uwagi!

Nasze kolumny i stożki świetlne można łatwo umieścić zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, np. w pobliżu biura, siedziby firmy, sklepu lub budynku użyteczności publicznej. Wyróżniają się i robią dodatkowe wrażenie dzięki oświetleniu LED umieszczonemu wewnątrz. Kolumny świetlne są atrakcyjne i z pewnością będą się wyróżniać, gdziekolwiek je umieścisz. Wybierz swój ulubiony model i zadbaj o optymalną prezentację.

JB Dmuchańce: możliwość dostosowania dmuchańców do potrzeb klienta

Mamy w magazynie dmuchane kolumny świetlne i stożki. Jeżeli masz jakiś pomysł lub potrzebujesz innej kompozycji kolorystycznej, możemy je dla Ciebie spersonalizować! Przedstaw nam swoje oczekiwania, a nasz zespół projektowy wykona dla Ciebie piękny projekt.

Obraz
Poproś o niestandardowe skytubes i skydancery jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy lub wydarzeń

Personalizacja Skytubes i Skydancers!

Skytube i skydancer z daleka przyciągnie uwagę klientów. Jeśli rozważasz zakup dmuchańca reklamowego typu skytube lub skydancer z chęcią wykonamy dla Ciebie bezpłatny niezobowiązujący projekt.

Wiecej na temat produktow personalizowany!
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44