Wróć do asortymentu

Kup piłkarski skytuby i skydancery

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki naszym skytubom i skydancerom możesz wyróżnić swój klub sportowy, organizację lub wydarzenie. W JB Dmuchańce znajdziesz szeroki wybór airdancerów w różnych kolorach i wzorach, a każdy z nich ma na głowie piłkę nożną wykonaną w technologii 3D. 

Airdancery z piłką nożną 3D na głowie

Nasza kolekcja airdancerów występuje w formie tuby i skydancera. Pierwsza wersja ma kształt tuby, która wyraźnie powiewa dzięki powietrzu z dmuchawy, druga zaś ma kształt ludzika z nogami i rękami. Mamy airdancerów w różnych kolorach i z różnymi strojami piłkarskimi. Z pewnością nie zabraknie wśród nich Twoich ulubionych kolorów.

Efektowne skytuby i skydancery piłkarskie na imprezę dla Twojego klubu sportowego, stowarzyszenia lub wydarzenia

Dzięki stylizacji futbolowej te airdancery doskonale przyciągają wzrok, zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, by Twój klub, stowarzyszenie lub impreza znalazły się w centrum uwagi. Są widoczne z daleka dzięki efektownym kolorom i dużej trójwymiarowej piłce zamiast głowy.

Zamów skytube lub skydancer z logo Twojej firmy

Nasze airdancery są wykonane z materiałów o wysokiej jakości. JB Dmuchańce może również wykonać skytube i skydancer w pełnym kolorze lub nadrukować na nich logo Twojej firmy lub logo 3D. Prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów.

Obraz
Poproś o niestandardowe skytubes i skydancery jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy lub wydarzeń

Personalizacja Skytubes i Skydancers!

Skytube i skydancer z daleka przyciągnie uwagę klientów. Jeśli rozważasz zakup dmuchańca reklamowego typu skytube lub skydancer z chęcią wykonamy dla Ciebie bezpłatny niezobowiązujący projekt.

Wiecej na temat produktow personalizowany!
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44