Wróć do asortymentu

Samochód Skytubes en Skydancers

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 5-6 dni robocze.

 

Dzięki naszym samochodowym skytubom i skydancerom sprawisz, że Twoja firma, warsztat lub impreza motoryzacyjna wyróżni się. Mamy szeroką gamę air dancerów. Są one wyposażone w trójwymiarowy samochodzik, trójwymiarową strzałkę i tekst na samej tubie. Do tego są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Kup ten przyciągający uwagę artykuł promocyjny od JB Dmuchańce, a na pewno zwrócisz uwagę swoich odbiorców.

Airdancery z samochodzikiem 3D

Przyciągnij uwagę dzięki naszej samochodowej skytubie z samochodem 3D na jej szczycie. Możesz też nabyć skytubę w kształcie zabawnej myjni samochodowej. JB Dmuchańce produkuje dmuchane tuby we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na życzenie przygotujemy również kolorowe skydancery z logo Twojej Spółki lub logo 3D. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia różnych opcji.

Najpiękniejsze skytuby i skydancery samochodowe dla Twojej firmy, warsztatu samochodowego lub imprezy motoryzacyjnej

Nasze samochodowe skytuby i skydancery to idealny produkt do promocji, jeżeli prowadzisz salon samochodowy lub warsztat i chcesz zwrócić uwagę swoich widzów na Twoją działalność. Możesz też wyobrazić sobie, że organizujesz imprezę motoryzacyjną i chcesz zaprezentować efektowny gadżet przyciągający wzrok. Zamów kolorowego skydancera, a na pewno przyciągniesz uwagę klientów.

JB Dmuchańce: ponad 3000 dmuchańców na stanie

W magazynie mamy ponad 3000 dmuchańców. Oferujemy również wiele modeli skytub i skydancerów. Oznacza to, że możemy szybko Ci je dostarczyć. Złóż zamówienie teraz i przekonaj się, jak bardzo przyciągną one uwagę na Twojej imprezie samochodowej!

Obraz
Poproś o niestandardowe skytubes i skydancery jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy lub wydarzeń

Personalizacja Skytubes i Skydancers!

Skytube i skydancer z daleka przyciągnie uwagę klientów. Jeśli rozważasz zakup dmuchańca reklamowego typu skytube lub skydancer z chęcią wykonamy dla Ciebie bezpłatny niezobowiązujący projekt.

Wiecej na temat produktow personalizowany!
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Nikoletta
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Nikoletta
[email protected]
Wiadomość Nikoletta
+31 6 11 06 21 44