Nasza oferta

Gigantyczne dmuchane place zabaw. Brzmi ciekawie, prawda? JB dmuchańce pomoże Ci stworzyć idealny plac zabaw dla Twojej grupy docelowej. Przeszkody, gry interaktywne, zjeżdżalnie, zaskakująca kolorystyka czy też wymyślna tematyka? Możliwości jest wiele. JB zajmuje się całym procesem tworzenia dmuchańca. Od projektu do realizacji w kilka tygodni.

Poszukujesz inspiracji?

Obejrzyj elementy, które chcesz umieścić w parku.

Największe zalety

Dmuchany park rozrywki od JB Dmuchańce będzie doskonałym wyborem. Dlaczego? Tutaj dowiesz się jakie zalety posiada nasza dmuchana atrakcja.

Kompletny pakiet

Specjalnie dla Ciebie wykonamy niezobowiązujący i całkowicie darmowy projekt dmuchanego parku rozrywki.  Komputerowy projekt oraz prezentację video zaprezentujemy w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Nasz profesjonalny zespół poradzi oraz przedstawi możliwości. Wszelkie pytania, wątpliwości czy też sugestie przedyskutujemy na miejscu, dzięki czemu jeszcze szybciej rozpoczniemy produkcje  Twojej wymarzonej atrakcji. 

Uwaga: JB-Inflatable Parks nie jest zależny od osób trzecich w projektowaniu, produkcji i serwisie. Dzięki firma JB zawsze wywiązuje się z zawartej umowy.

Dmuchany park i serwis w 24 godziny

Od ponad 15 lat JB-dmuchańce produkuje standardowe dmuchańce najwyższej jakości, bazując na naszych sprawdzonych technikach, możemy zaoferować 2-letni serwis w ciągu 24 godzin. JB-dmuchane parki oferują 2-letnią gwarancję. Nasz profesjonalny dział serwisu w nagłych wypadkach dokona naprawy w przeciągu 24 godzin.

Dodatkowo oferujemy standardowe wymienne części takie jak ślizgi czy też drabinki w ramach  serwisu.

W okresie 2 lat gwarancji, co najmniej raz w roku dokonujemy kontroli dmuchanego parku rozrywki pod względem bezpieczeństwa.

Pakiet promocyjny!

JBdmuchańce oferuje nie tylko instalację kompletnego dmuchanego parku rozrywki, ale również wiele ciekawych materiałów promocyjnych. Aby przyciągnąć uwagę, klientów potrzebujesz solidnej reklamy marketingowej, JB-dmuchańce pomoże ci w promocji Twojego wymarzonego Parku.

Podczas instalacji Parku nakręcimy ciekawy timelab, który idealnie sprawdzi się do promocji na social media. Dodatkowo zaprosimy jednego z naszych Youtube influenserów, którzy wypromują Twoja nową atrakcję na kanale YouTube. Dodatkowo oferujemy możliwość spersonalizowania skarpetek antypoślizgowych, maskotek lub też innych mini reklam.

JB-dmuchane Parki finansowe wsparcie

JB-dmuchańce wie, jak ważna jest dobra współpraca. Nie kończy się ona tylko na zaprojektowaniu i dostarczeniu produktu. JB-dmuchańce daje Ci również możliwość inwestowania w obrębie Twojego dmuchanego parku.

Zainwestuj w gigantyczny dmuchany plac zabaw. Razem z nami zaprojektuj swój wymarzony raj zabaw dla dzieci. Zjeżdżalnie, przeszkody, tunele, wieżyczki wspinaczkowe to tylko kilka fantastycznych atrakcji, które umieścimy w twoim projekcie. Podziel się z nami swoim pomysłem. Z miłą chęcią służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oferujemy kompletną realizację zlecenia. Od projektu przez produkcje i montaż atrakcji. Nasz profesjonalny serwis służy pomocą również po okresie gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy pakiet reklamowy, który wykorzystasz do promocji dmuchanego placu zabaw.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące Dmuchanego Parku od firmy JB? Chcesz otrzymać informacje odnośnie zakupu, możliwości lub też serwisu? Na wszystkie nurtujące was pytania z przyjemnością odpowiemy. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w "najczęściej zadawanych pytania" możesz liczyć na naszą bezpośrednią pomoc.

Kontakt

Jaki materiał jest wykorzystywany do produkcji Dmuchanego parku rozrywki?

Do produkcji dmuchanych parków rozrywki wykorzystujemy plandekę PVC o gramaturze 680g/m2. Wielokrotne szwy i dodatkowe wzmocnienia w miejscach najbardziej obciążonych.

Jak długi jest okres gwarancji?

Wszystkie dmuchane parki rozrywki objęte są 2 letnią gwarancją. Dodatkowo oferujemy serwis na miejscu w ciągu 24 godzin.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zaledwie 10 tygodni od momentu akceptacji projektu do instalacji dmuchanego parku rozrywki.

Jakie są możliwości?

Twój dmuchany park rozrywki możemy wyposażyć w wiele ciekawych i zaskakujących dmuchanych gier i torów. Dodatkowo jesteśmy w stanie wbudować mechaniczne atrakcje typu mechaniczny byk rodeo oraz mechaniczny wipe out. Jeżeli jednak poszukujesz, czegoś jeszcze bardziej zaskakującego koniecznie zapraszamy do zapoznania się z interaktywnymi grami. Chcesz otrzymać więcej informacji? Skontaktuj się z naszym zespołem w celu otrzymania niezobowiązujących porad.

Kontakt

Czy otrzymam certyfikat?

Oczywiście. W zestawie otrzymasz certyfikat bezpieczeństwa NEN-EN 14960, instrukcje obsługi oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Czy otrzymam elementy zapasowe?

Dodatkowo w zestawie otrzymasz rezerwową dmuchawę i matę poślizgową na zjeżdżalnię.

Czy dmuchawy są głośne?

Jest to dźwięk, który w żaden sposób nie zakłóci zabawy. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy osłony, które redukują aż do 40% dźwięku.

Czy dmuchany park wymaga dodatkowych wykończeń po instalacji?

Nie, dmuchany park rozrywki od JB Dmuchance to kompletny zestaw.

Czy słupek lub niskie pomieszczenie będą przeszkodą do postawienia dmuchanego parku?

W ostatnich latach przekształciliśmy wiele hal w wewnętrzne dmuchane parki rozrywki. Mamy doświadczenie z problematycznymi pomieszczeniamy. Słupy, piony czy też inne niskie pomieszczenia nie są dla nas problemem.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Parken en Springkussens ook voor Maatwerk