Seria Sup od JB Dmuchańce oferuje nieskończone możliwości. Obierz kurs i niech supping będzie jeszcze większym wyzwaniem i przyjemnością. Nasze akcesoria SUP gwarantują wiele godzin wodnej zabawy.

Każdy przedmiot może być wykonany na zamówienie. Gotowy tor w Twoim stylu? Żaden problem!

 

Podsumowanie głównych korzyści

Zakup JB Sup to zawsze dobry pomysł. Poniżej przedstawiamy tylko kilka korzyści:

  1. Nieograniczona elastyczność

    Przeszkody, które można łączyć, umożliwiają ogromną elastyczność. W ten sposób możesz łatwo wybrać kompozycję, która idealnie pasuje do Twoich oczekiwań i możliwości.

  2. Łatwość montażu

    Nasz asortyment SUP przygotujesz w prosty sposób. Ponadto wszystkie produkty są szczelne. Oznacza to, że wystarczy raz napełnić je powietrzem!

  3. Gwarancja najwyższej jakości

    Nasi specjaliści pracują tylko na najlepszych materiałach i kochają swoją pracę. Dzięki temu dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące naszej gamy produktów Sup dotyczące zakupu, opcji, naszego serwisu itp.? Z pewnością znamy na nie odpowiedź. Być może znajdziesz je wśród najczęściej zadawanych pytań. W przeciwnym razie oczywiście z przyjemnością odpowiemy Ci na nie osobiście.

Skontaktuj się z nami

Jak długo trwa budowa mojego toru Sup?

Czas budowy zależy od wielkości i ilości elementów. Średnio nadmuchanie jednej części zajmuje 10 minut.

Jak mogę zakotwić tor?

Na elementach toru znajduje się kilka punktów zaczepienia. Dzięki temu możesz zabezpieczyć je za pomocą lin. Możesz też użyć kotwic.

Czy do utrzymania napięcia elementów wymagane jest stałe nadmuchiwanie?

Elementy są hermetyczne. Oznacza to, że są uszczelnione wysokoczęstotliwościowo. W związku z tym wystarczy je tylko raz napompować. Gdy elementy są wypełnione, mogą służyć przez wiele dni bez potrzeby używania dmuchawy.

Skąd mam wiedzieć, czy element jest prawidłowo napompowany?

JB Dmuchańce dostarcza standardowo ciśnieniomierz. W ten sposób możesz łatwo zmierzyć zalecane ciśnienie.

Jak mogę opróżnić element po użyciu?

JB Dmuchańce standardowo dostarcza dmuchawę, za pomocą której można zarówno nadmuchać, jak i opróżnić element. Podłączając wąż do drugiego końca pompki możesz szybko i łatwo spuścić powietrze z elementu i zwinąć go ponownie do opakowania.

Ile wynosi okres gwarancji?

Na elementy udzielamy rocznej gwarancji i oferujemy obsługę serwisową. W razie nieoczekiwanego problemu nasz wewnętrzny dział serwisowy oczywiście rozwiąże go dla Ciebie.

Czy mogę wymyślić swój własny tor albo kupić tor w wybranym przeze mnie stylu?

Tak, jak najbardziej. Możesz kupić tor Sup w dowolnym kolorze. Nasz wewnętrzny dział projektowy i produkcyjny może w ciągu kilku tygodni stworzyć produkty SUP dostosowane do Twoich potrzeb.