Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem dmuchańców personalizowanych.

Poszukuje niestandardowych spersonalizowanych dmuchanych produktów? Firma Jb produkuje i dostarcza na terenie Europy dmuchańce o każdej tematyce. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Kolekcją online

Dmuchany zamek w expresowym tempie? Zapoznaj się z kolekcją online.

Od zabawnych skydancer do kompletnych parków rozrywki: w swoim asortymencie posiadamy bogaty wybór produktów dostępnych od ręki. Ciesz się dmuchanymi atrakcjami w expresowym tempie.

Obejrzyj produkty
Obraz
JB Promotions van JB Inflatables; De maatwerk specialist voor opblaasbare Skydancers, reclame artikelen en promotiematerialen op maat gemaakt

Mały spersonalizowany dmuchany zameczek lub też mega dmuchana atrakcja w kolorystyce firmy?

Sam zaprojektuj dmuchańca na wymiar

JB posiada w swoim asortymencie najbardziej zróżnicowane dmuchańce. Wiele ciekawych modeli o różnorodnej tematyce i rozmiarze dostępne od ręki lub na wymiar. Twój wyjątkowy pomysł, nasze profesjonalne wykonanie. Sukces gwarantowany!

Zainteresowany kupnem dmuchańca na wymiar? Możliwości jest wiele!

Pilar z oświetleniem lub bez, skydancers, skytubes, łuki reklamowe lub też łuk start/meta: wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u JB! Dmuchane zameczki, dmuchane sceny i stanowiska targowe, obiekty 3D również znajdziesz w naszym asortymencie.

Projekt dmuchańca dostępny w mgnieniu oka!

Wybierz przykładowe projekty z naszej strony, które spełniają Twoje oczekiwania. Następnie podziel się z nami swoimi pomysłami, a my w mgnieniu oka przygotujemy dla Ciebie projekt dmuchanej atrakcji. W ciągu 24 godzin otrzymasz niezobowiązujący darmowy projekt dmuchańca. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów projekt.