article

Dmuchany zamek dla Twojej remizy strażackiej

Czy zamierzasz zorganizować spektakularną demonstrację z wodą i ogniem, specjalny punkt informacyjny na temat straży pożarnej czy po prostu miłe popołudnie: otwarte drzwi w remizie to świetna okazja, aby zaprosić przyjaciół, rodzinę i zainteresowanych sąsiadów do ogladania, jak działa straż pożarna. Jedno jest pewne: dla najmłodszych odwiedzających to wydarzenie będzie niezapomniane! Uzupełnij imprezę dmuchanym zamkiem z wizerunkiem Twojego miasta lub regionu i przemieniaj ten raj zabaw przy każdej edycji.

Obraz
Kup nadmuchiwane lalki strażackie powiększenie produktu. Zamów powiększenie nadmuchiwanego produktu już teraz online w JB Dmuchańce Polska

Mały wysiłek, ogromna przyjemność!

Coraz częściej zauważamy, że remizy strażackie i inne służby ratownicze zamawiają u nas dmuchane zamki na zamówienie. Taki wspaniały raj dla dzieci przed drzwiami z pewnością sprawi ogromną radość wszystkim dzieciom (i dlatego także ich rodzicom). Zwłaszcza jeśli dmuchany zamek będzie wyglądał dokładnie tak jak imponujące wozy strażackie, które prawdopodobnie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć z bliska!

 

Błyskawicznie rozstawiane

Teraz pewnie myślisz: taki ogromny dmuchany zamek, to na pewno wymaga dużo pracy, żeby go postawić. Prawda? Cóż, okazuje się, że wcale nie tak bardzo. Wraz z Twoim dmuchanym zamkiem dostajesz swoją własną dmuchawę, dzięki czemu zamek jest gotowy w ciągu około dziesięciu minut, a czas demontażu jest taki sam. A do tego potrzebujesz tylko dwóch strażaków.

 

Jakiego rodzaju dmuchanej atrakcji dla straży pożarnej szukasz?

W zasadzie to bardzo proste: wszystko jest możliwe! JB oferuje szeroki wybór produktów nadmuchiwanych w stylu strażackim, najbardziej oczywistym wyborem jest oczywiście dmuchany zamek w kształcie wozu strażackiego. Co powiesz na model z zjeżdżalnią? A może po prostu zadaszony dmuchany zamek z logo waszego miasta lub regionu?

Spersonalizowany sprzęt treningowy

Coraz częściej zauważamy w JB, to fakt, że straż pożarna coraz częściej prosi nas o zaprojektowanie dmuchanej atrakcji, którą mogą wykorzystać jako sprzęt treningowy. Pomyśl o domku, który jest używany do demonstracji złej widoczności podczas rozwoju dymu. Praktyczne, ponieważ gdy nie jest już potrzebny, zajmuje niewiele miejsca do przechowywania.

Ty określasz kolory, teksty i logo

Czy widziałeś na naszej stronie jakieś dmuchane zamki, które pasują do twoich pomysłów? Zapisz te produkty jako ulubione, klikając na serce. Wyślij je do nas, dołączając wyjaśnienie swoich życzeń. W ciągu 3 dni otrzymasz bezpłatny projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oczywiście możesz też zadzwonić!

+48 (0) 22 307 78 60
Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties & Springkussens. Koop Inflatables Online of vraag naar de maatwerk mogelijkheden